Anıl İç Giyim

Anıl İç Giyim Hakkında

ANIL iç giyim, iç çamaşırları

ANIL Çamaşır Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kurulduğu günden bu yana yaklaşık 30 yıldır bayan, erkek ve çocuk iç giyiminde, sektörüne yön veren lider marka konumundadır.

1980 yılında İstanbul, Yeşildirek’te küçük bir konfeksiyon atölyesiyle yola çıkan Anıl iç giyim; bugün biri İstanbul / Avcılar’da, diğeri ise Konya / Karapınar’da olmak üzere toplam 8.000 metrekare kapalı alana sahip iki fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sunmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan Anıl iç giyim’in üretiminin %70'i bayan, %30'u bay ve çocuk çamaşırıdır.

Dünya modasını dikkatle takip ederek her sene yenilenen koleksiyonlar 10 kişilik bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bu kreasyonlar hem Anıl markası altında, hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır.

Firma ürünleri %40’ı Avrupa markalarıyla Almanya, Hollanda, Danimarka olmak üzere, %60’ı da Anıl markasıyla Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, İsrail, Lübnan, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Mısır, Libya gibi ülkelere sunulmaktadır.

Güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olan Anıl iç giyim; çok geniş bir pazara hitap ettiğinin farkında olarak her geçen gün tasarımdaki zenginliğini ve ürün kalitesini arttırmaktadır. Anıl iç giyim, ürünlerini farklı yaş grubu, seçenek ve beklentilere göre tasarlar; koleksiyonlar spordan trendy, modern ve klasiğe kadar yaklaşık 300 farklı kalemden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Teşekkürler!
ANIL iç giyim