Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi Hakkında

Yasam kalitesini artirmak için dünya standartlarinda saglik hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Saglik Merkezi, modern tibbin gereklerini yeni ve kapsamli bir saglik anlayisiyla hastalarina aktariyor. Hizmet kalitesine önemli katki saglayan Johns Hopkins Medicine ile egitim ve kalitenin gelistirilmesine yönelik devam eden stratejik isbirligi Anadolu Saglik Merkezi’nin saglikta referans merkezi olma vizyonunu da destekliyor. Anadolu Saglik Merkezi, Onkolojik Bilimler, Kalp Sagligi, Kadin Sagligi ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler ve Tani ve Görüntüleme olmak üzere tüm branslarda sundugu hizmetlerde hasta odakli yaklasimla hareket ediyor.

Hizmetlerinde hasta haklari ve güvenligini temel önceligi olarak belirleyen Anadolu Saglik Merkezi Hastanesi, toplumun saglikli bir yasam sürdürebilmesi amaciyla Anadolu Saglik Merkezi Atasehir Tip Merkezi ve Anadolu Saglik Merkezi Suadiye Tip Merkezi’nde hizmet vermeye devam ediyor.

Misyonumuz

Yasam kalitesini artirmak için dünya standartlarinda saglik hizmeti sunmak

Vizyonumuz

Saglikta referans merkezi olmak


Degerlerimiz

* Hastalarimiza Odaklaniyoruz: Hastalarimizin ve yakinlarinin gereksinimlerini, sürecin tamamini göz önünde bulundurarak anlamak ve beklentilerinin ötesine geçebilen hizmet kalitesini sunmak gayretindeyiz. Onlara misafirperverligimizi hissettirmek istiyoruz. saglikli bir yasam sürdürebilmeleri için onlara gerekli destegi vermeye çalisiyoruz.

* Hastalarimizin Haklari ve Güvenligi Temel Önceligimizdir: Hastalarimizin ve yakinlariningüvenligini saglamayi en önemli önceligimiz olarak ele aliyoruz. Olasi riskleri önceden belirleyerek hasta ve yakinlarinin güven içinde saglik bakim hizmetini almalari için çalisiyoruz. Onlarla açik iletisim kurarak, kültürel, fiziksel ve psikolojik gereksinimlerini anlamaya ve herhangi bir ayrim gözetmeksizin haklarini korumaya çalisiyoruz.

* Çalisanlarimizi Önemsiyor ve Ekip Çalismasinin Gücüne Inaniyoruz: Çalisanlarimizi is ve eger yaratmanin eksenine yerlestirerek, kurulusumuzun performansinin, degisim ve ilerlemesinin temel kaynagi olarak görüyoruz. Çalisma hayatindan memnuniyetlerini ve kuruma bagliliklarini önemsiyoruz. Ortak hedeflerimize ulasmak için, güven ortami içinde etkin ve yapici ekip çalismasinin gücüne inaniyoruz. Karsilikli düsünce, bilgi ve görüslerin alisverisine dayanan katilimci bir ortamda, egitim ve gelisim firsatlarini kullanarak, tüm çalisanlarimizin potansiyellerini açiga çikartmalarini; zorluklar karsisinda pes etmeden ve kendiliginden sorumluluklarini üstlenmelerini hedefliyoruz. Bu sayede farkli disiplinlerin bir arada, uyum içinde çalismasini destekliyoruz.

* Topluma ve Çevreye Karsi Duyarliyiz: Toplumun saglik gereksinimlerine duyarlilik gösteriyoruz. Yasam kalitesinin artmasi için saglik alaninda en iyi hizmeti onlara sunmaya çalisiyoruz. Bunlari yaparken faaliyetlerimizde çevreye ve dogal kaynaklara zarar vermemeye büyük özen gösteriyoruz. Çevreye etkilerimizi saptayip ve varsa olumsuz etkileri en aza indirmeye, dogal kaynaklari korumaya, atiklarimizi kontrol altinda tutarak, hava, su ve topragin kirlenmesini, uygun tekniklerle en aza indirmeye çalisiyoruz.

* Bilgiyi Kullaniyor ve Sürekli Gelismek için Çalisiyoruz: Karar ve eylemlerde yalnizca sezgilere, duygulara ve deneyimlere degil, güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanilmasina önem ve öncelik veriyoruz. Is mükemmelligini hedefleyen kalite anlayisimizla, isi ve iyilestirmeyi bir bütün olarak görüyoruz. Taze bilgi ve bakisla, yenilikçiligi temel alarak iyilestirme ve gelisimi sürekli kilmak istiyoruz.