12.07.2012
Collezione yurt dışında planlı büyümesini sürdürüyor
Ülkemizde genç modasının öncü markası Collezione küresel marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yurt dışında da güçlü Türk bir markası olmayı hedefleyen Balkanlar, Kafkasya ve Doğu Avrupa’daki yatırımlarına ... ( devamı )

01.03.2012
Defacto İlk Yurtdışı Mağazasını Kazakistan’ da Açtı
Akdeniz modasının öncü firması DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını 26 Şubat 2012, Pazar günü Kazakistan’da açtı. Kazakistan’ın başkenti Almata’nın en gözde alışveriş merkezi Aport Alışveriş Merkezi’nde açılan ... ( devamı )

04.01.2012
Öğrencilerin Gözünden Yurtdışında Okumanın Püf Noktaları
Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ‘Kolej Günü’nde, Eyüboğlu’ndan mezun olan ve üniversite eğitimlerine yurtdışında devam eden öğrenciler, yurtdışı deneyimlerini lisede okuyan öğrencilerle paylaştılar. Eyüboğlu ... ( devamı )

26.12.2011
Zbs Alfa Çelik 2012’ de yurtiçi ve yurtdışında büyüyecek
Hızlı, depreme dayanıklı ve çevreci yapılar üreten Zbs Alfaçelik, 2012 yılında da yeni projelerle Türkiye ve uluslararası arenadaki yürüyüşünü sürdürecek. Zbs Alfaçelik, Irak ve Azerbaycan’da iki yeni proje için görüşmeler ... ( devamı )

14.10.2011
Yeni Yıla Dünyanın Neresinde Girmek İsterdiniz?
“Kişiye özel tatil” mottosunun altını profesyonelce dolduran ve başından sonuna titizlikle düşünülmüş “özel tatiller” planlayan More Travel, yeni yıla özel tur programları ile yılbaşı haftanızı unutulmaz anılara dönüştürüyor… ... ( devamı )

14.07.2011
Otokar a yurtdışından 54.1 milyon Dolarlık taktik zırhlı araç siparişi
Türk savunma sanayiinin en büyük özel sermayeli şirketi Otokar, 54.1 milyon Dolarlık yeni bir ihracat anlaşmasına imza attı. Otokar, anlaşma kapsamında muhtelif tiplerde 4x4 Taktik Tekerlekli Zırhlı araçlar ile bu araçların yedek ... ( devamı )
Sektör:
firma: Otokar

09.05.2011
Cardin Mobilya, Saraybosna mağazasıyla yurtdışı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi…
Türkiye yapılanması sonrası yurtdışına açılan Cardin Mobilya, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa pazarındaki payını büyütmeye devam ediyor. Avrupa’nın merkezi Brüksel ve Azerbaycan Bakü mağazasında hizmet vermeye başlayan Cardin ... ( devamı )
Sektör:

29.04.2011
TİM’den yurtdışında marka ve patent atağı
Hedef 2023’te 500 milyar dolar ihracat vizyonu ile atağa kalkan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), bu vizyonu gerçekleştirmek için yurt dışında Türk ihracatçıların marka ve patent tescili yaptırabilmeleri için ücretsiz ... ( devamı )

26.03.2010
Vodafone “Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri” ile yurtiçi ve yurtdışı görüşmeleri çok daha avantajlı
Vodafone, Türkiye’de bir ilke imza atarak Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri ile her yöne dakika paketlerini yurtdışına aramalar için de kullanma olanağı sunuyor. Vodafone aboneleri, ceplerine ve ihtiyaçlarına uygun yepyeni Cep Avantaj Tarifeleri ... ( devamı )
Sektör:
firma: Vodafone

26.03.2010
Etstur’dan 23 nisan’a özel yurtdışı tatil turları
Baharın gelişini yurtdışında karşılamak isteyenler Etstur’un sunduğu fırsatlara kayıtsız kalamayacakEtstur’un bu yıl haftasonu ile birleşen 23 Nisan tatiline özel düzenlediği yurtdışı tatil turları Etstur misafirlerine kaçırılmayacak ... ( devamı )
firma: Ets Tur
Sayfalar:
1 2 3 »»