21.12.2011
Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübü Leyla ile Mecnun’dan kahkaha dolu söyleşi…
Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübü’nün davetlisi olarak geçtiğimiz günlerde bir söyleşiye katılan Leyla ile Mecnun’un genel yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, öğrencilerle kahkaha dolu ... ( devamı )

07.04.2011
Cisco, yenilikçi teknolojilerle veri merkezi liderliğini pekiştiriyor
10Gb Nexus Ethernet Port sayısında 5000, Nexus Switching Port sayısında yedi milyona ve UCS müşterilerinde 4000’e ulaşan Cisco, veri merkezi sanallaştırması, tümleşik yapı ve bunları sağlayan NX-OS sisteminde liderliğini sürdürüyor. ... ( devamı )
Sektör:
firma: Cisco

12.05.2010
HP Tablet PC’li Yenilikçi Eğitim Projesini Denizli’de hayata geçirdi
HP’nin Eğitimde İnovasyon Fonu’ndan yararlanan Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Türkiye’deki ilk tablet PC laboratuarını Denizli Şirinköy Zehra Suna Manastır İlköğretim Okulu’nda açtı 11 Mayıs ... ( devamı )

15.03.2010
TTNET, Bilişimin Geleceği İçin Yenilikçi Fikirlere Destek Veriyor!
TTNET, yenilikçi fikirlerini hayata geçirmek isteyen girişimcilere olanak sağlayan bir programa başlıyor. Bireysel yaratıcılıkların ve üretkenliklerin artırılmasını hedefleyen program, bilişim sektörüyle gençler arasında önemli bir ... ( devamı )

07.12.2009
DenizBank’tan Konut Kredisi Alana Yeni Yıl Hediyesi Lcd Tv!
DenizBank, Aralık ayı boyunca mortgage kredisi kullanarak ev sahibi olan müşterilerine LCD televizyon hediye ediyor.Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, ... ( devamı )

12.10.2009
Sun Microsystems, Oracle Open World’de yenilikçi kurumsal çözümlerini sergiliyor
Açılış konuşmasını Sun Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Scott McNealy’nin yaptığı Oracle Open World’de Sun, müşteride yaratılan değeri ve iş performansını artıracak yeni kurumsal ürünleri, teknolojileri ve karşılaştırmalı ... ( devamı )

10.10.2008
HP’den Türk profesöre yenilikçi araştırma ödülü!
HP'nin dünya çapında düzenlediği bir program kapsamında verdiği HP Laboratuvarları İnovasyon Araştırmaları Ödülü'nü bir Türk profesör kazandı. 28 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen ödül programına, 200 üniversiteden 450'yi ... ( devamı )
Sayfalar:
1