07.12.2009
DenizBank’tan Konut Kredisi Alana Yeni Yıl Hediyesi Lcd Tv!
DenizBank, Aralık ayı boyunca mortgage kredisi kullanarak ev sahibi olan müşterilerine LCD televizyon hediye ediyor.Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, ... ( devamı )

04.12.2009
Joker’ den Yeni Yıl Hediyesi ; 4 Al 3 Öde
Yeniyıla özel 15 Aralık’a kadar devam edecek olan JOKER'in tekstil ürünlerinde uygulayacağı "4 al 3 öde kampanyası" ile hem çocuğunuz mutlu olacak hem de cebiniz…15 Aralık tarihine kadar ' tüm tekstil ürünlerinde 4 al 3 öde ' uygulayan ... ( devamı )

02.12.2009
Yeni Yılınız Büyülübağ İle Büyülenecek!
Her yudumunda mükemmeli taşıyan Büyülübağ, özel yılbaşı vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor ve ziyafetlerinize eşlik ederek damaklarda lezzet karnavalı yaşatıyor. Ayrıca bu özel tadı sevdikleriyle de paylaşmak isteyenler için ... ( devamı )

02.12.2009
Yeni Yılın En Şık Sofrası Pierre Cardin’den…
Pierre Cardin, porselen, bone china, çatal bıçak ve cam ürünleriyle yılbaşı masalarınıza hayat veriyor. Yeni yılda sevdikleriniz için özenle donatılmış sofralarda Pierre Cardin koleksiyonunun gold tonları ağır basıyor.Yılbaşı sofralarınızı ... ( devamı )

24.11.2009
Arı Tanrıçanın Yaratıcı Tılsımları Yeni Yılda Kadınlara Okuma Yazma Öğretecek
Tılsım Mücevher Markası Bee Goddess ve AÇEV , annelere okuma-yazma öğretmek için birlikte yola çıktı.Yeni bileklik koleksiyonundaki ilk tasarımı Shakti Bileklik’ i AÇEV yararına satışa sunacak olan Bee Goddess “ Yaratıcı Tılsım ... ( devamı )
Sektör:
firma: Beegoddess

19.11.2009
Fenerbahçe Belvü’de 3 ayrı restaurant, 3 ayrı eğlence...
Yaşadığımız yorgunluklar, stresler, hastalıklardan sonra zorlu koca bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz…Yeni yılın umutla ve mutlulukla geçebilmesi içinde yeni yıla iyi dileklerle ve keyif dolu girmekte fayda vardır diye düşünerek ... ( devamı )

18.11.2009
Yeni yılda “Afrodit“ kadını olun; fark edileceksiniz!
Günlük moda akımlarını uygularken her daim çizgisine bağlı, duruşuna sadık ve bir o kadar da çağdaş tasarımlardan oluşan koleksiyonlara yer veren AFRODİT, 2010’da da ışıltılı ve baştan çıkarıcı havasını günümüzün moda ... ( devamı )

11.11.2009
Yeni yılda 1 kaşık yağ mucizesiyle yenilenin!
Yeni bir yıla girerken kendinizi de yenilemenin tam zamanı! Hem sağlığı hem de lezzeti birarada sunan Tefal Actifry ile unutulmaz ziyafet sofraları hazırlayabilir, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın kapılarını da aralayabilirsiniz.Yeni ... ( devamı )

14.04.2009
Nissan’ın yeni yıldızı Qashqai’den atak!
2008 yılını %1,3' lük pazar payı ile kapatan Nissan, 2009’un ilk çeyreğinde %1,7’lik pazar payına ulaştı. Nissan’ın gözde modellerinden Qashqai %13,4’le sınıfının lideri olurken, Pick-up segmentinin yıldızı Navara da yaptığı ... ( devamı )
Sayfalar:
 ilk  «« 6 7 8