20.12.2012
Yeni yıl hediyenizi Pierre Cardin barkodlarında yakalayın!
Pierre Cardin yeni yıla özel uyguladığı ‘Barkodlardan Bir Dilek Tut’ facebook kampanyasıyla heyecanlı dakikalar yaşatıyor. 20-31 Aralık tarihleri arasında Pierre Cardin mağazalarına uğrayan herkes beğendiği ürünü kazanma ... ( devamı )

17.12.2012
Yeni Yıl Çikolataları
Yeni bir yılı karşılamaya, yine bir yılı uğurlamaya az kaldı… Geçen zaman da olsa yeniliklere hazırlanmanın keyfi, saatin “tik tak”larını unutturuyor insana… Her yenilenme sürecinde olduğu gibi yeni bir yılı karşılama ... ( devamı )

10.12.2012
Yeni Yılda Sporu Hayatınıza Katın!
Yeni yılda Reebok’ın renkli ve eğlenceli modelleri spora başlama sebebiniz olacak! Sevdiklerinize ya da kendinize hediye edeceğiniz rengarenk Reebok ürünleri yeni yılda daha verimli antrenmanlar yapmanız için motivasyon kaynağınız ... ( devamı )
Sektör:

04.01.2012
Miller Music Factory 2012
Müziğin, gece hayatının ve yeniliklerin vazgeçilmez markası Miller tarafından bu yıl 8.si düzenlenecek olan Miller Music Factory’ye (MMF) başvurular 10 Şubat’a kadar devam ediyor! Miller’ın yeni yıldızları keşfetmek ve sesini duyurmak ... ( devamı )

03.01.2012
Rixos Hotels yeni yıla, yeni atamalarla girdi
Yeni yıla girerken Rixos Hotels üst yönetiminde atamalar gerçekleşti. Selim Güray Çelik, Finans ve Mali Denetimden Sorumlu Grup Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Seyfettin Sağlam İnsan Kaynaklarından Sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )

31.12.2011
Başkentte yeni yıl coşkusu Tepe Prime Avenue’ da yaşanır
Tepe Prime Avenue, yılbaşına özel hazırlanan etkinlikler ile yeni yıla merhaba diyor. 2011’in son gününe konuklarıyla birlikte veda edip 2012’ye merhaba diyecek olan Tepe Prime Avenue, yılbaşına özel etkinliklere ev sahipliği yapacak. ... ( devamı )
Sektör:

31.12.2011
So CHIC’ le 2012’ de Hayal Et Olsun..
So CHIC’in “Yeni Yıl” Kampanyasıyla Hayaller Gerçek Oluyor… So CHIC yeni yılı yepyeni bir koleksiyonla karşılıyor… So CHIC kadınını etkileyecek, duruşunda özgürlüğünü yansıtacak muhteşem koleksiyonun adı “Hayal ... ( devamı )

27.12.2011
Kayseri Park Avm, yılbaşında da keyifli alışverişin kalbi
Kayseri Park’ta yılbaşı alışverişi hem çok renkli hem çok keyifli. Yeni yıl öncesi Kayseri Park’tan alışveriş yapanları yüzde 60’a varan indirimler ve sürpriz hediyelerin yanı sıra son model otomobiller bekliyor. Kayseri Park’tan ... ( devamı )

27.12.2011
% 100 Ekolojik Pazarlardan Yeni yıl Armağanı!
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin danışmanlığı ve denetiminde, yerel yönetimlerin ortaklığında kurulan ve sürdürülen %100 Ekolojik Pazarlarda üreticilerden, ekolojik ürün kullanıcılarına her tezgahta başka bir armağan ... ( devamı )

27.12.2011
gnçtrkcll’ liler yeni yıla inanılmaz hediyelerle giriyor
Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü olan gnçtrkcll, inanılmaz ödüller dağıtacağı çok eğlenceli bir yarışmayla gençlerin yeni yılını kutluyor. Ünlü radyo programcıları Cenk Durmazel ve Erdem Uygan’ın sunacağı “Bu ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son