11.10.2018
Fantazi İç Giyime Yeni Bir Soluk: Giyimx.com.tr
Fantazi iç giyim ürünlerinde en çok önem verilen şeylerden bir tanesi hızlı kargo ve kapıda ödeme sisteminin olması. Giyimx.com.tr sitesi bu ikisine çok fazla önem veriyor. Jartiyer takım, vücut çorabı ya da mayo bikini modelleri son ... ( devamı )

11.01.2017
Türkiye\’nin Yepyeni Aylık Sürpriz Kutusu Kutu Kutu Moda
Kutu Kutu Moda, içerisinde kıyafet, takı, aksesuar gibi çeşitli ürünlerin yer aldığı, kadınlara yönelik bir aylık sürpriz kutusudur. Yurtdışında son derece popüler olan aylık sürpriz kutusu sistemi, moda konsepti ile sadece Kutu Kutu ... ( devamı )

07.11.2016
Philips Monitörlerinin yeni 4K LCD Ekranı ile UltraClear çözünürlük ve UltraColor parlaklık
Philips Monitörlerinin yeni 4K LCD Ekranı ile UltraClear çözünürlük ve UltraColor parlaklık• Daha canlı görüntüler için daha geniş UltraColor gamı ile profesyonel renk • UltraClear 4K çözünürlük: 3840 x 2160 piksel grafikleri ... ( devamı )

07.11.2016
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services Kyocera yeni uzaktan bakım ve yönetim aracı KYOCERA Fleet Services çözümünü piyasaya sürdü. Bulutta yer alan bu yeni web tabanlı çözüm, bayilerin ve hizmet sağlayıcıların müşterilerinin ... ( devamı )

04.11.2016
Scripta’nın yeni sayısı yayında!
Tablet dergimiz SCRIPTA dördüncü sayısı ile okunmaya hazır! Dünyanın farklı yerlerinden gelmiş konuları, keyifli sohbetlerin edildiği ilgi çekici konukları ile Scripta yeni sayısında da okurlarına keyifli anlar yaşatacak. Scripta'yı ... ( devamı )

03.11.2016
Yenilenme Zamanı
Roman Sonbahar/Kış koleksiyonu ile 70’li yılların renk ve desenlerini lüks vurgularla yeniden yorumlarken, sonbahar havasına inat pozitif ve dinamik haliyle yenilenme zamanı diyor.70’li yılların esintilerini yoğun olarak hissettiğimiz koleksiyonda ... ( devamı )

01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

31.10.2016
FESPA Eurasia 2016 Fuara İlk Kez Katılan Yeni İsimlerle Büyüyor
8-11 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2016 Fuarı’na ilk defa katılacak olan firma sayısının artması organizasyonun; geniş format dijital baskı , serigrafi baskı, tekstil baskı ve endüstriyel reklam sektörlerindeki kilit ... ( devamı )

26.10.2016
VakıfBank’tan 500 milyon dolarlık yeni tahvil ihracı
Türkiye’nin uluslararası sermaye piyasalarındaki öncü ve yenilikçi bankası VakıfBank, orta vadeli tahvil ihraç programı (GMTN) kapsamında 5 yıl vadeli 500 milyon dolar’lık yeni bir tahvil ihracı gerçekleştirdi. Böylelikle ülkemizin ... ( devamı )
Sektör:
firma: VakıfBank

06.09.2016
Petabayt Teknoloji Haberleri Tasarımını Yeniledi
Online teknoloji haberlerinin yeni gözde ismi petabayt.com yeni ara yüzü ile yoluna devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri anında takipçilerine sunan ve güncel kalan petabayt.com Petabayt Teknoloji haberleri ile yeni yüzünü gösterdi. Özellikle ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son