22.07.2013
İzmir Gourmet Guide 2013
BASIN BÜLTENİ İzmir Gourmet Guide 4.sayısı ile okuyucuları ile buluşuyor. Mandal Ajans tarafından her yıl hazırlanan İzmir’in ilk videolu interaktif rehberi İzmir Gourmet Guide, 464 sayfa ve 1484 mekân seçeneğiyle okuyucularıyla ... ( devamı )

27.08.2012
Mia Mensa Mönüsünün Farkını Duck Roll İle Keşfedin
Mia Mensa; sizleri iş stresinden uzaklaştırmak, huzurlu sakin ve sıcak bir ortamda keyifle barda özel kokteylinizi yudumlamaya ve birbirinden özel lezzetlerinin yanı sıra tatlı ve ekşinin muhteşem uyumu olan “Duck Roll” yemeğe davet ediyor!Mia Mensa, ... ( devamı )

12.07.2012
Ramazan Ayına Özel Lezzetler Vox Brasserie’ de
VOX Brasserie,Osmanlı ve geleneksel tatlarının buluştuğu özel iftar menüleri ile Ramazan ayını karşılıyor.Sofralarımıza bereket, huzur ve mutluluk getiren Ramazan ayı,VOX Brasserie’ nin iftar sofralarında coşkuyla karşılanıyor. ... ( devamı )

12.07.2012
Figen Batur’la Organik Sohpetler’de Yemekler İntema Mutfak’ta Pişmeye Devam Ediyor
Yenilikçi çizgisiyle fark yaratan İntema Mutfak, her ay Organikanyon’da gerçekleştirilen “Figen Batur’la Organik Sohbetler” etkinliğine sponsor oldu. Yeni lezzetler keşfetme konusunda ilk akla gelen isimlerden Figen Batur, Organikanyon’da İntema ... ( devamı )

03.07.2012
Yöresel peynirler koruma altında
Yöresel yemek kültürü açısından zengin bir ülke olan Türkiye aynı zamanda bir peynir cenneti Dünya’da çok büyük bir çeşitlilik gösteren aroma, tat, yapı ve şekle sahip peynirler tanındıkça, üreticiler ürünlerinin ... ( devamı )

18.04.2012
Altının Zarafeti Hisar’la Buluşuyor
Yaşadığınız zamanın zevkini ve ince çizgilerini taşıyan Hisar Floransa Altın Bone China Yemek Takımı, sofralarınıza elit ve şık bir hava kazandırıyor. Hisar, İtalyan tasarımcıların zarif dokunuşlarıyla şekillenmiş ... ( devamı )

07.02.2012
Enza Mobilya İmob Tasarım Yarışması’ ndan 2 birincilik ödülü birden
YATAŞ Grup, ENZA markası ile geleneksel İMOB Mobilya Tasarım Yarışması’nda Bloom Genç Odası ve Piero Yatak Odası tasarımlarıyla 2 ayrı kategoride birincilik ödüllerinin sahibi oldu. YATAŞ Grup, İstanbul Mobilya Fuarı İMOB kapsamında her ... ( devamı )
Sektör:

02.12.2011
Remetta Mutfaklarınızı Şenlendirmeye Devam Ediyor…
Porselen, çatal-bıçak ve tencere başta olmak üzere, binlerce üründen oluşan Remetta, kalitesi ile mutfaklarınızda… 30 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde bulunan SÖZAŞ, Remetta markası ile İstanbul’ da 5000 m2 ve ... ( devamı )
firma: Remetta

09.08.2011
Yemeksepeti com Dünyanın en büyük mutfağı şimdi Erzurum da!
Türkiye ve yurtdışındaki atılımlarına hız kazandırarak hizmet ağını sürekli genişleten yemeksepeti.com, hizmet verdiği şehirlere Erzurum’u da ekledi. Yemeksepeti.com’un Erzurum’daki üye restoran sayısı da kullanıcıların ... ( devamı )

20.07.2011
Ar Yıldız dan beyaz tabanlı Ecosera pişirme seti
Ar Yıldız, yemeklere lezzet katan teknolojik yeniliği, İtalyan tasarımı Ecosera ile ekolojik ürün çeşidine yeni bir halka ekledi. Ar Yıldız Ecosera pişirme seti, iç ve dış yüzeydeki seramik kaplama ile kubbe biçimindeki ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son