18.07.2012
Antalya Migros ’ta büyük indirimler
Yazın Ortasında Buz Gibi İndirim Antalya 5M Migros’ta Dev Markalarda 5 – 15 Temmuz Tarihleri Arasında % 70’e Varan İndirim… Kaçırmayın! http://antalyamigros.com/tr/etkinlikler.hmn ... ( devamı )
Sektör:

16.07.2012
Şişli Belediyesi Ramazanı Sokak İftarlarıyla Karşılıyor
Şişli Belediyesi tarafından Mecidiyeköy ve Ayazağa’da kurulacak olan iftar çadırları, Ramazan ayı boyunca binlerce vatandaşı ağırlayacak. Ramazan ayı boyunca, ilçenin 3 ayrı noktasında toplam 5 bin kişiyi ağırlamak ... ( devamı )

13.07.2012
Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

11.07.2012
Tatilde Çocuklarınızın Yeni Oyun Arkadaşı ‘Yaz Puzzle’ları Olacak!
Perre-Anatolian Puzzle’ın özel ‘Yaz Tatili Puzzle Serisi’yle aileler, tatilde çocuklarıyla hoşça vakit geçirirken onların dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu gibi problemlerine de çözüm olanağı bulabilecek. Perre-Anatolian ... ( devamı )

11.07.2012
Lee Cooper’ dan Yazın Sıcak Günlerinde Elbise ve Eteklerle Farkınızı Ortaya Koyun
Efsane marka Lee Cooper ilkbahar yaz kreasyonunda elbise ve etekleriyle fark edilmemek ve beğenilmemek artık çok zor! Yazın sıcak günlerinde ister gündüz sokakta, alışverişte, plajda; ister yaz gecelerinde en cool en şık kadını ... ( devamı )

10.07.2012
Bu Yaz Pampolina Şıklığını Yaşayın
Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği, şık ve özgün tasarımlarıyla büyükleri kıskandıran Pampolina markası Kanz ve S&D mağazalarındaki 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu ile büyük beğeni topluyor. 0-14 yaş ... ( devamı )

10.07.2012
Yazın en favorisi: Şortlar
Hem kızlar hem de erkekler için yaz aylarının vazgeçilmezi şortlar çeşit çeşit ve rengarenk modelleriyle kidycity.com’da! 0-16 yaş arası Kanz, Doll, Pampolina, Steiff, Check-in gibi çocuk giyiminde öncü dünya markalarının ... ( devamı )
Sektör:

05.07.2012
Form Şirketler Grubu’ndan yaz’a merhaba partisi
Form Şirketler Grubu, Balmumcu binalarının bahçesinde, tüm Grup şirketlerinden elemanlarının katılımı ile 22 Haziran tarihinde düzenlenen bir bahçe partisiyle yaza merhaba dedi. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen ... ( devamı )

03.07.2012
Payless’ten Yaz İndirimi
Sezon trendlerini ve rahatlığı aynı çizgide buluşturan Payless’in beklenen yaz indirimi başladı. Kadın, erkek ve çocuklara uygun farklı ürün gruplarıyla herkese hitap eden Payless’in sezon ürünlerinde %50’ye varan indirim ... ( devamı )

03.07.2012
Yaz için bebeğimize hangi giysileri seçelim?
Yazın gelmesiyle birlikte üzerimizdeki fazlalıkları atıyoruz... Peki ya bebeğimizi nasıl giydirmeliyiz? Bebeklerin cilt yapıları büyüklerden daha farklı ve hassastır. Bu sebeple yazın onların rahat edebileceği uygun giysiler ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 5 »» son