27.06.2013
Meksika Monterrey Tech Üniversitesi Işık Üniversitesinin düzenlediği Yaz Okulunda!
Bu yıl ilki yapılan ve 8 -29 Haziran 2013 tarihleri arasında Işık Üniversitesi Şile Kampüsünde gerçekleşen Uluslararası Yaz Okuluna, Meksika’dan Monterrey Tech (Tecnológico de Monterrey) öğrencileri katıldı. Işık Üniversitesi İktisadi ... ( devamı )

01.02.2013
Alman Firmasının Tercihi Ettiği Türk Yazılımı: CPM MASTER ERP
FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş 2009 yılında faaliyetlerine Bursa Türkiye’de başlamıştır. Franz Kiel GmbH&Co.KG Almanya’nın Türkiye ve Ortadoğu pazarının üretim ve satış hakları FKT Koltuk Sistemleri ... ( devamı )

14.12.2012
Birbirinden neşeli tasarımlara sahip kupalar artık Bilstore’larda!
Bilstore’larda Satışa Sunulan Decorange Mug’lar İle Kahve Keyfinize Eğlence Katın…Birbirinden neşeli tasarımlara sahip kupalar artık Bilstore’larda!"Sticker Mug" ve "Yaz Sil Kupa" olmak üzere iki çeşidi bulunan Decorange Mug’lar ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bilstore

04.09.2012
Mia Mensa’da Yaz devam ediyor
Yazın son günlerini yaşadığımız şu günlerde iş stresinden uzaklaşmak, renkli kokteyller yudumlamak, keyifli bir gece geçirmek için Mia Mensa sizleri bekliyor! Mia Mensa, 1994’ ten bu yana damaklarda yer etmiş İtalyan mönüsünün ... ( devamı )

09.08.2012
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var.
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var. Artık insan kaynakları ve iç iletişim departmanlarının yaratıcı bir iş ortakları var. Onların dilinden konuşan, çalışanı tanıyan, süreçleri bilen, bütüne bakarak ... ( devamı )

31.07.2012
camel active Mağazalarında, Yaşayan bir gerçek var…
camel active mağazalarında yaşayan bir gerçek var. Birbirinden iddialı ilkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda, sezona damgasına vuracak tekstil, ayakkabı ve aksesuarları ile kendinizi keşfedin. Yaz renklerinin neşesi, camel active mağazalarında ... ( devamı )

31.07.2012
“Yazın en gözdeleri”
Stilinize Chrome Hearts, Linda Farrow ve Cutler and Gross gözlükleri eşlik etsin. Etrafınıza, Kent Optik’in birbirinden ayrıcalıklı ve şık gözlükleri ardından bakın. Tarzınız ile her daim fark yaratın. Stilinize Chrome Hearts, ... ( devamı )

31.07.2012
Reebok PlayDry Ürünler ile Yaz Boyu Süren Spor Keyfi!
Reebok’ın nem kontrolü sağlayan “PlayDry” ürünleri ile yazın da spor yapmanın keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz! PlayDry teknolojisine sahip Reebok tekstil ürünleri, nem kontrolü sağlayan özel yapısı sayesinde, spor ... ( devamı )
Sektör:

25.07.2012
Ramazanda Maydanoz ve Nane Yiyin,
Acı Baharatlardan ve Asitli İçeceklerden Uzak Durun Uzun yaz günlerinde tutulan oruç yüksek sıcakların da etkisiyle ağız kokusuna sebep oluyor ve kişilerin sosyal hayatlarını olumsuz yönde etkiliyor. Universal Alman (Taksim) Hastanesi ... ( devamı )

20.07.2012
TerraCity’de Yaza Jazz Esintisi
TerraCity Antalyalılara yaz boyunca caz konserini ücretsiz veriyor. Sanat ve sanatçıya duyduğu önemi, yaptığı etkinliklerle her fırsatta gösteren TerraCity bir büyük organizasyona daha imzasını atıyor. Antalyalılar her Çarşamba, ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »» son