12.12.2014
Anonsları Takip Et, Hediyeni Kaçırma!
Maltepe Park\'ta yılbaşına özel, sürpriz hediyeler her an seni bekliyor.... ( devamı )
Sektör:

01.09.2014
Model Of Celebrity Yarışmasına Katılarak Siz de Ünlü Olma Şansını Yakalayabilirsiniz!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Beylikdüzü Migros AVM podyum ve televizyon dünyasına yeni isimler kazandırmak isteyen üç ünlü ismin işbirliğiyle yeni yüzler aramak için kolları sıvadı. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış ... ( devamı )

11.07.2014
Neomarin’den Ramazan’a Özel Ödüllü Yarışma
ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin Alışveriş Merkezi’nde Gönder BiMani ödüllü yarışması başladı. Teknolojinin ve geleneğin beraber olduğu yarışmaya katılım Neomarin Facebook sayfasından yapılacaktır. Verilen ... ( devamı )
Sektör:

04.02.2014
Sevgililer Gününe Özel Twitter Yarışması
Marmara Park Alışveriş Merkezi yenilikçi ve dinamik duruşunu sosyal mecralarında da sürdürüyor. 14 Şubat Sevgililer Günü\'ne özel Twitter yarışması 1-10 Şubat tarihleri arasında her gün online kullanıcıları bekliyor! Belirlenen tarihler ... ( devamı )
Sektör:

09.12.2013
Süheyl Uygur ile Eğlenceli Yarışmalar
Televizyonların en renkli en eğlenceli ve en çok hediye dağıtan yarışmasıyla Süheyl Uygur 14 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de Beylikdüzü Migros AVM’de olacak! 14 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de Beylikdüzü Migros ... ( devamı )

03.09.2013
Altın Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

27.08.2013
Geleceğin Modacılarını Keşfeden “Dream Style Tasarım Yarışması” Yeni Tasarımcılarını Arıyor
“Bu Terlik Bir İşe Yaramaz… Bu Elbiseyi Artık Giyemem… Ayakkabım Eskidi… Eski Çorap ve Dergilerden Çanta Yapabilir miyim? Doğaya Verilen Zararı Ben Nasıl Azaltabilirim?” Gibi Soruların Cevaplarını, Dream Style Tasarım Yarışmasına ... ( devamı )
Sektör:

17.07.2013
Bilyoner.com’da 7 güne 7 iPad Mini!
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Twitter üzerinden başlattığı yarışmayla 1 hafta boyunca her gün 1 adet iPad Mini hediye ediyor. 16 – 22 Temmuz tarihleri arasında, Bilyoner.com’un Twitter ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bilyoner

25.03.2013
İlkdefagidiyorum.com Yenilendi
Seyahat severlerin yeni gezi rotası olan ilkdefagidiyorum.com daha kolay bir kullanım kolaylığı sunan ve daha fazla içeriğe yer veren yeni yüzünü geçtiğimiz günlerde üyelerin beğenisine sundu. İlkbahar’ın gelmesiyle birlikte ... ( devamı )

16.10.2012
Monte İda 8. Ayvalık Zeytin Hasat Şenlikleri Yürüyüş Yarışması’nı Destekliyor!
19-21 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 8. Ayvalık Zeytin Hasat Şenlikleri kapsamında kurulacak “Zeytinyağı Pazarı”nda Ayvalıklı zeytinyağı üreticileri yılın ilk hasadını yapıp erken hasat zeytinyağlarını ziyaretçilerin beğenisine ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son