06.03.2015
En İyi Web Sitesi Ödülü Demir Hayat Sigorta’nın
Amerikan Interactive Media Council firması tarafından her yıl düzenlenen ve farklı iş kollarına yönelik Web sayfası tasarımlarını değerlendiren Interactive Media Awards (IMA) adlı yarışmada, sigorta sektörü kategorisinde, Demir Hayat Sigorta’nın ... ( devamı )

24.04.2014
Kadınlara özel websitesi Kozmy.com açıldı
Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, pek çok konuda keyifli ve bilgilendirici paylaşımlar sunuyor.Kadınlara yönelik konuları ele alan yaşam sitesi Kozmy.com, modadan dekorasyona, güzellikten sağlığa, yemekten ... ( devamı )
firma: Kozmy

18.12.2013
Türk Mühendislerden İş Hayatını Kolaylaştıracak İcat
Hızla gelişen Bilgisayar teknolojisinden geri kalmamak isteyen iş dünyası yurtdışından gelecek haberleri beklerken en önemli icat ülkemizden geldi. Genç mühendislerimiz iş hayatını kolaylaştıracak ve şirketlerin veri kaybını ... ( devamı )

15.05.2013
İşinizi Ofisiniz Dışında web üzerinden de takip edin
1TÇ:Ticaret Yönetimi Genel Muhasebe 1TÇ:Ticaret Yönetimi Genel Muhasebe yazılımı adından da anlaşılabileceği gibi Ön Muhasebe ve Genel Muhasabe işlemlerinin takip edilebilmesi için tasarlanmıştır.Hem masaüstü sürümüne hem de web ... ( devamı )
firma:

25.03.2013
Girişimcilik Engel Tanımaz Projesi ve Hemenisara.com
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokole göre engellilerin girişimcilik konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmak ve kendi işlerini kurmalarını sağlamak amacıyla ... ( devamı )

25.03.2013
Rüya Gibi Bir Sevgililer Günü’ne Hazır Mısınız?
14 Şubat Sevgililer Günü’nde yüzlerce mekân büyüleyici atmosferlerinde birbirinden güzel etkinlikler ve tadına doyulmaz menüleriyle âşıklara unutulmaz bir gün vaat ediyorlar. Bu özel güne yakışır pek çok sürprizle birbirinden ... ( devamı )

25.03.2013
Geçici iş ilişkisi 500 bin kişiyi iş sahibi yapacak
Hemenisara.com’un da liderlerinden biri olduğu kariyer siteleri platformu, yeni yasa ile birlikte gelecek revizyonlara hazırlanıyor. Özellikle Amerika ve Avrupa'da yaygın bir şekilde kullanılan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ... ( devamı )

25.03.2013
Türkiye’nin En Keyifli Yolculuk Deneyimine Hazır mısınız_
Yeni Nesil Medya Dünyasının Artık Yepyeni Bir “Seyahat ve Gezi” Sitesi Var. www.ilkdefagidiyorum.com Alışılmışın dışında ezber bozan bir tarzla yola çıkan ilkdefagidiyorum.com “Seyahat ve Gezi” konseptinin yanı sıra ... ( devamı )

25.03.2013
Hemenisara.com 2013’ü Altın Yılı Olarak Hedefliyor
İşverenlerin, insan kaynakları profesyonellerinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli aday havuzuna ulaşmanın; en kolay ve en hesaplı yolu olmayı kendine ilke edinen hemenisara.com, her gün geliştirdiği kullanım ayrıcalıkları ve avantajlarıyla, ... ( devamı )

25.03.2013
Seyahat severler ilkdefagidiyorum.com’a Tıklamadan Yolculuğa Çıkmayın
Türkiye’de son dönemlerde artan teknolojik gelişmeler bilişim dünyasında bazı yaratıcı iş fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Bunlardan biri de “Sosyal Seyahat Platformu” olarak hizmet veren ve şehir rehberi özelliği taşıyan ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son