04.11.2016
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…Klasik müzik aşkı için “SOUND OF VIENNA”6 ve 7 Kasım’da TİM Show Center’da…Çağlar ve kuşaklar boyunca klasik müziğe gönlünü kaptıranlar ... ( devamı )

14.10.2011
Yeni Yıla Dünyanın Neresinde Girmek İsterdiniz?
“Kişiye özel tatil” mottosunun altını profesyonelce dolduran ve başından sonuna titizlikle düşünülmüş “özel tatiller” planlayan More Travel, yeni yıla özel tur programları ile yılbaşı haftanızı unutulmaz anılara dönüştürüyor… ... ( devamı )

14.12.2009
Garanti Emeklilik Avrupa Mükemmellik Ödülü’ne Layık Görüldü
Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri projesi ile, “Ulusal Kampanyalar” (National Campaign) kategorisinde "2009 Avrupa Mükemmellik Ödülü"ne (European Excellence Awards) layık görüldü.Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri projesinin kazandığı son ... ( devamı )
Sektör:

29.09.2009
Kent ve Sanat final sergisi beş Avrupa kentini Tophane-i Amire’de buluşturuyor
Türkiye Dışişleri Bakanlığı’nın Avrupa Birliği Genel Sekreterliği tarafından yürütülen, AB ile Türkiye arasındaki Sivil Toplum Diyaloğu’nun Geliştirilmesi Programı çerçevesinde AB tarafından finanse edilen, farklı kentleri ve ... ( devamı )

30.06.2009
Health & Life ile kendini tazele, hayata yeniden başla!
Health&Life’tan tropik tatlar sevenlere yepyeni bir içecek! Paris, Berlin, Roma ve Viyana’nın özel mekanlarında yer alan Mao Şimdi İstanbul’da!Mao’nun doğal, katkısız meyve suları, ananas, liçi, pomelo, mango, portakal ve nar seçenekleriyle ... ( devamı )
Sayfalar:
1