01.06.2014
Hayata Vitamin Arası Verin!
Hepimiz yoğun olarak çalışıyor, çok yoruluyoruz. Bir vitamin arasını hepimiz hak ediyoruz. Vitamin deposu olarak bizim sizlere tavsiyemiz Portakal Diyarı lezzetleri hem çok sağlıklı, hem de enfes! İş yerinize kendinize küçük kaçamaklar ... ( devamı )

15.01.2014
Kışın Bol Vitamin Almanın Doğal Yolu
KIŞIN BOL VİTAMİN ALMANIN DOĞAL YOLU; Tefal XXL 1200W Gümüş Katı Meyve Sıkacağı Tefal XXL 1200W Katı Meyve Sıkacağı ile bol vitaminli ve lezzetli meyve suları hazırlayarak kışı sağlıklı ve formda geçireceksiniz. Hızı ve kolaylığı ... ( devamı )
firma: Tefal

31.07.2012
Gözleriniz yaşlanmasın Protective Eye Cream SPF15
DDF’in yaşlanmayı önleyici serisinden Protective Eye Cream SPF15 gün boyunca güneşin zararlı ışınlarına karşı hassas göz çevresibi koruyan, zengin içerikli antioksidanlarıyla yaşlanma etkilerine karşı cilt yapısını ... ( devamı )

24.01.2012
Dermalogica’dan cilde ışıltı veren akıllı ürün;
Multivitamin ThermafoliantTM Dermalogica’nın cilt yaşlanmasının kontrolü için geliştirdiği Multivitamin ThermafoliantTM, aktif bileşenlerinin sağladığı ısı ile cilde parlaklık kazandırırken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya ... ( devamı )

04.05.2011
Dünya markası Quick Trim, şimdi de GNC ile Türkiye de
Zayıflama ve incelme yöntemlerinde fark yaratan ürünleriyle öne çıkan dünya markası Quick Trim, 1 Nisan 2011 tarihinden itibaren tüm GNC Mağazaları’nda satışa çıktı. Kişiye özel ve yüksek etkinliğe sahip ürünleriyle bilinen ... ( devamı )

29.04.2011
Eğitimciler, Eğitimde İnovasyon forumuna Vitamin Öğretmen ile canlı bağlanıyor
TED Uluslararası Eğitim Forumu’nun ikincisi, Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ ve Türk Eğitim Derneği işbirliği ile gerçekleştiriliyor. 30 Nisan-1 Mayıs 2011 tarihli kongrenin tamamı www.VitaminOgretmen.com üzerinden canlı ... ( devamı )

28.01.2011
Narlı ve C Vitamninli Yeni Ürünler Sizlerle
Doğal nar aromalı ve C vitaminli limonlu tatlarıyla da raflarda yerini almaya başlayan Beypazarı Maden Suyu 2011 yılına hızlı bir giriş yaptı. 2010 yılında ardı ardına aldığı kalite ödülleri ile 54 senelik kalitesini bir kez daha kanıtlayan ... ( devamı )

25.03.2010
TTNET’ten Vitamini Bol İnternet!
Tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan TTNET,“Vitaminli İnternet Kampanyası” nı hayata geçiriyor. Taahhüt vererek kampanyaya katılan yeni müşteriler, hem interneti indirimli kullanıyor hem de interaktif eğitim destek paketi ... ( devamı )
Sektör:
firma: TTNET

13.10.2009
Kışın bol vitamin almanın doğal yolu Tefal’den geçiyor!
Mutfaktaki en büyük yardımcınız Tefal, sağlıklı bir kış geçirmeniz için TEFAL INVENT katı meyve presini üretti. Tefal Invent katı meyve presi, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz vitaminleri doğal yollardan almanıza yardımcı olarak, ... ( devamı )

14.07.2009
Lipton Ice Tea Yeşil Çay şimdi limon serinliğiyle
Soğuk çay pazarının lider markası Lipton Ice Tea ailesinin yeni üyesi Lipton Ice Tea Yeşil Çay Limon Aromalı, raflardaki yerini aldı.Tüketicilerinin karşısına her zaman benzersiz ürünlerle çıkan, soğuk çay içecek pazarının lider ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»