22.02.2020
Bkrc Endüstriyel Enerji
Buhar Kazanı , Kızgın Yağ Kazanı , Boyler , Kalorifer Kazanı , Yakıt Tankı , Kızgın Su Kazanı , Depolama Tankları İmalatı , Yoğuşmalı Kazan ve Brülör Bayisi.Steam Boiler - Industrial Type Steam Boiler - Hot Oil Boiler - Hot Water Boiler ... ( devamı )

03.12.2014
Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantı İçin Ümraniye Av Köşkünde Buluştu
Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu yakası Belediye Başkanları Toplantısı bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Canın ev sahipliğinde Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti. Bölgenin sorunlarını ... ( devamı )

01.12.2014
24 Yıldır Yaz Kış Hizmet Vererek, Beklentilerinden Fazlasını Almış Mutlu İnsanların Sadık Müşteri Olduğu Bir Otel Olmaya Devam Ediyoruz
KIŞIN FLORA\\\'DA KONAKLAMAK BAŞKADIR. 24 YILDIR YAZ KIŞ MİSAFİRLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDEN BODRUM FLORA OTEL, 2014 KIŞ DÖNEMİNE YENİ KONSEPTİYLE BAŞLIYOR. TAMAMEN YENİLENEN MODERN ÇİZGİLERİYLE SİZLERİ HEM OTANTIK BİR HAVAYA ... ( devamı )

25.07.2014
Maltepe Park’ta Ağustos ayında perdeler çocuklar için açılıyor!
Uygur Çocuk Tiyatrosu Ağustos ayında perdelerini Maltepe Park’ta açıyor. 23 Ağustos Cumartesi günü ‘Muhteşem Kurt’’ oyunu ile çocuğunuza unutulmayacak bir gün yaşatın. Etkinlik Maltepe Park yemek katında gerçekleşecektir.... ( devamı )
Sektör:

25.07.2014
Maltepe Park’ta Ağustos ayında perdeler çocuklar için açılıyor!
Uygur Çocuk Tiyatrosu Ağustos ayında perdelerini Maltepe Park’ta açıyor. 9 Ağustos Cumartesi günü ‘’Güneşe Yolculuk’’ müzikli ve danslı çocuk oyunu ile çocuğunuza unutulmayacak bir gün yaşatın.... ( devamı )
Sektör:

02.06.2014
ANKAmall, yenilenen ilk katını ziyaretçiyle buluşturdu.
1999 yılında Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi kimliğiyle kapılarını ziyaretçilere açan ve 2006 yılında tamamladığı büyüme projesiyle Ankara’ya getirdiği birçok yeni markayla alışveriş dünyasına farklılık katan ... ( devamı )
Sektör:

15.04.2014
Gönüllüler Migros’ta Kan Alma Tırı’nda Buluştu!
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Türkiye’de kan bağışının önemini yine gündeme getiriyor. Antalya Kızılay Kan Bağış Merkezi tarafından hazırlanan Kan Alma Tırı, kan bağışının herkese örnek olması, hastaların ihtiyacı ... ( devamı )
Sektör:

09.04.2014
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri, MONDIAL’i fabrikasında ziyaret etti…
İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Murat Bengisu, Öğr. Gör. Dr. Elif Kocabıyık ve Ar. Gör. Özgür Deniz Çetin koordinatörlüğünde, Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri 4 Nisan 2014’te Mondial ... ( devamı )

09.04.2014
The Galliard, her Salı ve her Perşembe sizi Jazz Müzikle Buluşturuyor
The Galliard, her Salı ve her Perşembe günü saat 21:00’ de, usta müzisyen ve kompozitör “Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’’ i ağırlıyor! Aşkın Arsunan’ ın piano ile eşlik ettiği müzik ziyafetine, kontrobast ve vokalde Ceyda ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son