11.07.2017
Türkiye Genelinde Elazığ Merkezli Oto Kiralama Firması - Bayimiz Olmak İster Misiniz?
Ema Car Rental oto kiralama sektörün de 35 şube ve 1500 araç kapasitesi ile Tüm Türkiye’de sorunsuz rent a car hizmeti vermektedir.Bünyemizde olmak için;1- Havalimanında ya da merkezi yerleşim yerinde olmak,2- Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine ... ( devamı )
Sektör:

28.01.2017
Dekorasyonun öncü Türk firması STONE PANEL Ortadoğuda fırtına gibi.
1998 Yılında Türkiye\'de hizmete açılan STONE PANEL firması, Avrupa\'dan sonra, Ortadoğu\'da da adından söz ettirmeye başladı. Türkiye\'de duvar kaplama sanatının öncü firması olarak liderliğini tescillemiş olan firmanın vermiş olduğu ... ( devamı )

11.01.2017
Türkiye\’nin Yepyeni Aylık Sürpriz Kutusu Kutu Kutu Moda
Kutu Kutu Moda, içerisinde kıyafet, takı, aksesuar gibi çeşitli ürünlerin yer aldığı, kadınlara yönelik bir aylık sürpriz kutusudur. Yurtdışında son derece popüler olan aylık sürpriz kutusu sistemi, moda konsepti ile sadece Kutu Kutu ... ( devamı )

04.11.2016
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…Klasik müzik aşkı için “SOUND OF VIENNA”6 ve 7 Kasım’da TİM Show Center’da…Çağlar ve kuşaklar boyunca klasik müziğe gönlünü kaptıranlar ... ( devamı )

04.11.2016
Turkcell ilk 9 ayda gelir ve faaliyet kârında tüm zamanların rekorunu kırdı
Turkcell 2016’nın ilk 9 ayında gelir ve FAVÖK’te tüm zamanların en yüksek sonuçlarına ulaştı. 3. çeyrekte gelirlerini yüzde 8,8 arttırarak 3 milyar 658 milyon liraya ulaştıran Turkcell’in geliri hain darbe girişimine karşı verilen ... ( devamı )

03.11.2016
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ve Sakarya Üniversitesi İşbirliği Başarıyla Devam Ediyor
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin eğitime verdiği destek kapsamında Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği ikinci yılını doldurdu. Gençlere staj, deneyim ve gelişim imkanları sağlayan işbirliği, karşılıklı anlaşma ... ( devamı )
Sektör:

02.11.2016
Türk ve İslam eserleri ABD’de sergileniyor Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nin el yazması Kur’an-ı Kerim koleksiyonu ABD’de sergileniyor
Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nin el yazması Kur’an-ı Kerim koleksiyonundan 60’ı aşkın nadide eser Koç Holding’in desteğiyle dünyanın en büyük müze ve araştırma enstitüsü Smithsonian bünyesindeki Arthur M. Sackler Galerisi’nde ... ( devamı )
Sektör:

01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

01.11.2016
Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller.
Seyşeller aynı zamanda, küresel taşıyıcının Afrika’da uçuş sağladığı 31. ülke ve 42. uçuş noktası oldu.Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, Afrika’daki etkinliğini artırıyor.Bugün ... ( devamı )

26.10.2016
İş dünyası Turkcell Platinum Golf Turnuvası’nda mücadele etti
Bu yıl ikincisine imza atılan Turkcell Platinum Golf Challenge, 22-23 Ekim tarihlerinde İstanbul’daki Kemer Country Golf Kulübü’nde tamamlandı. İki gün boyunca 200’ü aşkın golf tutkununun şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son