14.12.2012
Özlem Yıldız İlk Defa Trendyol’da
Trendyol.com ve Markaport sürprizlerine bir yenisini daha ekleyerek Özlem Yıldız’ın modelliğini yaptığı ‘L’Adore – Selection’ butiğini sunuyor. Ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın seçtiği iddialı ve şık parçalar Trendyol.com ... ( devamı )
Sektör:

13.07.2012
Trendyol.com’ un Facebook’ ta 1 Milyon Çoşkusu
Trendyol.com, Facebook’ta 1 milyon takipçiye ulaşarak Türkiye’deki e-ticaret siteleri arasında bir ilke imza attı. Trendyol.com 1 milyon coşkusunu üyelerine birbirinden farklı sürpriz hediyeler dağıtarak kutluyor. Social Bakers raporuna göre ... ( devamı )
Sektör:

22.02.2012
Trendyol.com ve Hadise reklam filminde buluştu!
Gözde marka ve tasarımcıların ürünlerini indirimlerle üyelerine sunan, TRENDYOL.COM ilk reklam filmini Hadise ile çekti. “Türkiye'nin Trend Yolu" sloganı ile televizyon kanalarında 24 Şubat 2012, Cuma günü yayına girecek olan reklam ... ( devamı )
Sektör:

12.10.2011
Hadise, trendyol. com’un markası Milla’ nın yeni yüzü oldu!
E-ticaret siteleri arasında ilk defa trendyol.com tarafından yaratılan bir moda markası olan Milla’nın yeni koleksiyonunu Hadise tanıtıyor. İstanbul silüetinin detay olarak kullanıldığı fotoğraf çekimiyle koleksiyonu modaseverlerin ... ( devamı )
Sektör:

06.10.2011
Fortune Dergisi Demet Mutlu’ yu Dünya’ nın En Güçlü Kadın Girişimcilerinden Biri Olarak Gösterdi!...
Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Fortune, gözde marka ve tasarımcıların ürünlerini ayrıcalıklarla sunan alışverişin yeni yolu trendyol.com’un kurucu ortağı Demet Mutlu’yu “ Dünya’nın en güçlü 10 kadın girişimcisi” ... ( devamı )
Sektör:

20.07.2011
Bu Sitede Fiyatlar Her Gün Düşüyor, Acele Edin
İnternetten alışveriş gün geçtikçe ülkemizde yaygınlaşırken sahaya yeni web siteleri çıkmaya devam ediyor. ErkenGelenAlir.com da son yıllarda yıldızları parlayan özel alışveriş kulüplerinden bir tanesi olsa da bazı farklılıklar ... ( devamı )
Sayfalar:
1