01.10.2013
İntema Mutfak Alana Elica Davlumbazlar Çok Özel Avantajlarla
Basın Bülteni / Eylül 2013 İntema Mutfak, mutfağını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir sonbahar kampanyası sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında İntema Mutfak alana tasarım harikası Elica ... ( devamı )

17.07.2012
Türk Sinemasında Dinî Temalı Filmler
Yerli Sinemada Dinî Filmler Yönetmen senarist Erol Mermer, “Türk Sinemasında Dinî Temalı Filmler” konulu bir konuşma yapacak. Toplantı ESKADER’in “Bâbıâli Sohbetleri” çerçevesinde Timaş Kitapkahve’de 19 Temmuz Perşembe ... ( devamı )

12.07.2012
Figen Batur’la Organik Sohpetler’de Yemekler İntema Mutfak’ta Pişmeye Devam Ediyor
Yenilikçi çizgisiyle fark yaratan İntema Mutfak, her ay Organikanyon’da gerçekleştirilen “Figen Batur’la Organik Sohbetler” etkinliğine sponsor oldu. Yeni lezzetler keşfetme konusunda ilk akla gelen isimlerden Figen Batur, Organikanyon’da İntema ... ( devamı )

28.02.2012
Galeri İlayda,“Tema(s)sız” isimli grup sergisine ev sahipliği yapacak
Galeri İlayda, 7 Mart – 31 Mart tarihleri arasında, daha önce hiç yan yana gelmemiş on bir sanatçıyı bir araya getirdiği “Tema(s)sız” isimli grup sergisine ev sahipliği yapacaktır. Sergide Arzu Güldalı Uysal, Burçin ... ( devamı )

20.01.2012
Puratos Türkiye Aşk Temalı Pastanıza Iphone 4S Hediye
Ekmek, pasta ve çikolatada dünya lideri Puratos Türkiye tarafından sevgililer gününe özel olarak Facebook üzerinden başlatılan yarışmada, aşk temalı en yaratıcı pastayı yapana Iphone 4S hediye ediliyor. Facebook kullanan 18 yaş ... ( devamı )

02.01.2012
Akıllı kartlarda temassız teknoloji dönemi
Frost&Sullivan, "Çift Arayüz Kartlarına İlişkin Ticari Fırsatlar ve Zorluklar" başlıklı ürün inceleme raporunu açıkladıFrost&Sullivan'ın ürün inceleme raporu sonuçlarına göre temassız kartlar akıllı kart dünyasını ele geçiriyor, ... ( devamı )

30.11.2011
AOC Türkiye’ de Yeni Ürün Temalı Tanıtım ve Eğitim Organizasyonu
Dorsten, 29 Kasım 2011 – AOC 15 Kasım 2011 tarihinde kanal ve perakende müşterileri için yeni ekranlarını tanıttığı toplu bir ürün eğitimi organize etti. Eğitimde AOC ürün gamı, en son çıkan ürün yenilikleri ve AOC’nin şirket ... ( devamı )

05.10.2011
Çintemani Restaurant ın Pazar Brunch’ıyla hafta sonunuza keyif katın
Çintemani Restaurant, farklı lezzetlerin servis edildiği yenilenmiş brunch büfesiyle, 9 Ekim’den itibaren her pazar misafirlerini bekliyor. The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, haftayı farklı tatlarla sonlandırmak isteyenleri ... ( devamı )

01.08.2011
Profilo, “Stars of İstanbul” etkinliğine ressam ve seramik sanatçısı Prof. Jale Yılmabaşar işbirliğinde “enerji tasarrufu” teması ile katılıyor!
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, UNICEF’in “Stars of İstanbul” projesine devlet sanatçısı Prof. Jale Yılmabaşar’ın hazırlayacağı “enerji tasarrufu” temalı “yıldız” ile katılacak ve 100 çocuğun “geleceğinin parlamasına” ... ( devamı )
firma: Profilo

20.07.2011
Android telefonlar ESET koruması altına girdi
Proaktif tehdit korumasının lideri ESET, Android platformlara yönelik yeni ürünüyle ürün portföyünü geliştiriyor. ESET Mobile Security artık Windows Mobile, Symbian’dan sonra Android işletimsistemlerine de hitap ediyor. Ürünün ... ( devamı )
firma: ESET
Sayfalar:
1 2 3 »»