14.05.2011
Kron Telekomünikasyon da talep toplama ve satış aynı anda
Telekomünikasyon sektörünün öncü isimlerinden Lütfi Yenel ve Ahmet Öngün’ün kurduğu Kron Telekomünikasyon’un halka arzında yeni bir yöntem uygulanacak. 3.30 – 3.60 TL aralığında arz edilecek hisseler için İMKB Birincil Piyasada ... ( devamı )

22.11.2010
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası Türk Telekom
Ipsos KMG araştırma şirketi tarafından yapılan “Digital Lovemark’10” araştırmasında Türk Telekom yüzde 30 oyla telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası seçildi. Tüketicilerin en sevdiği (lovemark) dijital markaların ... ( devamı )
Sektör:

28.12.2009
Oracle, Dijital Çağın Gelecekte Medya ve Telekomünikasyon Sektörünü Nasıl Etkileyeceğine İlişkin Araştırma Sonuçlarını Duyurdu
*İngiliz trend danışmanlığı şirketi The Future Laboratory ile işbirliği yaparak, iletişim ve medya şirketlerinin gelecekte karşılaşacakları zorlukları ve dijital dünyanın tüketici davranışlarını nasıl değiştireceğini araştıran ... ( devamı )

19.11.2009
Huawei, “Oscar of Invention” ödülüne layık görüldü
Huawei'nin dalgaboyu bölmeli çoklama çözümleri (WDM), teknolojik açıdan yılın en çok öne çıkan ürünleri arasında gösterildi.Yeni nesil telekomünikasyon çözümleri alanında dünya lideri Huawei, R&D Magazine adlı teknoloji dergisi ... ( devamı )
Sektör:
firma: Huawei

30.10.2009
TrabzonCell orta sahadan atağa geçti
TrabzonCell, 75 gün içerisinde rakiplerini geride bırakarak en hızlı büyüyen sanal operatör oldu.Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörü Avea ile mobil telekomünikasyon alanında işbirliğine giden Trabzonspor, 75 gün içinde 18 ... ( devamı )

28.05.2009
Ericsson, Bizitek’i bünyesine kattı
Telekomünikasyon alanında dünya lideri Ericsson (NASDAQ:ERIC) Türkiye’nin öncü yazılım şirketi Bizitek’in yüzde yüz hissesini alarak bünyesine kattı. Bu anlaşma ile Ericsson yerel Ar-Ge gücünü artırırken, sistem entegrasyon alanındaki ... ( devamı )

15.05.2009
Dünyadaki ilk “Ericsson Telekomünikasyon Akademisi“ Türkiye’de açıldı
Telekomünikasyon alanında dünya lideri Ericsson, Netron ile işbirliğine giderek dünyadaki ilk ”Ericsson Telekomünikasyon Akademisi”ni hayata geçirdi. Ericsson Telekomünikasyon Akademisi, hızla gelişen iş dünyasının ihtiyaç duyduğu ... ( devamı )

06.05.2009
Telekom sektöründe işe alımlar sürüyor
Kariyer.net’in nisan ayı sonu istatistikleri, krize rağmen yatırımlarına devam eden telekomünikasyon sektörünün mart ayı itibarıyla eleman arayışını artırdığını ortaya koydu. Sektörde, aralık ve şubat aylarında kriz nedeniyle ... ( devamı )

05.05.2009
Ericsson karbonsuz bir dünya için öncülük ediyor
Ericsson, genişbant şebekelerin düşük karbon ekonomisi oluşturulmasına katkıda bulunacağına inanıyor. Ericsson Başkanı ve CEO’su Carl-Henric Svanberg, “Bu yıl Kopenhag’da gerçekleştirilecek küresel iklim müzakerelerinin gündeminde, ... ( devamı )
Sayfalar:
1