28.02.2012
Polycom ve Ericsson, Telekom Operatörleri İçin Standartlara Dayalı HD Görsel İletişim Çözümü Sunuyor
Standartlara dayalı tümleşik iletişimde dünya lideri olan Polycom ve telekom operatörlerinin lider teknoloji ve servis sağlayıcısı Ericsson, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde operatörlere ekonomik ve birlikte çalışabilir ... ( devamı )

05.01.2012
Ifs, Erıcsson İle Yaptığı Anlaşma Çerçevesince İsveçli Telekom Şirketinin Çözüm Sağlayıcısı Oldu
Küresel kurumsal uygulamalar şirketi olan IFS, Ericsson ile bir çerçeve anlaşması imzaladığını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında, Ericsson’ın İsveç’teki saha hizmetleri IFS ERP Uygulamaları ile yönetilecek. Sözleşmenin değeri ise ... ( devamı )

02.12.2011
Çin’li Telekominaksiyon Devi ZTE Türkiye’ yi Avrupa Lojistik ÜssüYapıyor
Dünyanın önde gelen telekomünikasyon ürünleri ve ağ çözümleri üreticisi ZTE, geçtiğimiz günlerde Ankara’da “Türkiye İş Ortakları Konferansı” nı gerçekleştirdi. Konferansta, ZTE’nin Türk pazarına girdiği ilk yıllarda ... ( devamı )
Sektör:

19.07.2011
Türk Telekom dan 1 milyar 115 milyon TL kar
Türk Telekom, 2011 yılının ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,9 artışla 1 milyar 115 milyon lira net dönem karı elde etti.Türk Telekom'dan yarı yıl sonuçlarına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, grubun altyapıya ... ( devamı )

14.05.2011
Kron Telekomünikasyon da talep toplama ve satış aynı anda
Telekomünikasyon sektörünün öncü isimlerinden Lütfi Yenel ve Ahmet Öngün’ün kurduğu Kron Telekomünikasyon’un halka arzında yeni bir yöntem uygulanacak. 3.30 – 3.60 TL aralığında arz edilecek hisseler için İMKB Birincil Piyasada ... ( devamı )

29.04.2011
Çin’le Alcatel-Lucent arasında “avuç içi” kadar dev imza
Dünya’nın en büyük GSM operatörü China Mobile, çevreci baz istasyonu “ lightRadio™”yu seçti. Alcatel-Lucent ile China Mobile, lightRadio™ ve gelişmiş anten teknolojisi entegrasyonunda altyapı geliştirmek üzere ortaklık sözleşmesi ... ( devamı )

14.12.2010
3.Türk Telekom Basketbol Fotoğrafları Yarışması sonuçlandı
Türk Telekom’un, fotoğraf kareleriyle basketbol heyecanını ölümsüzleştirmek amacıyla foto muhabirlerine yönelik başlatılan “3.Türk Telekom Foto Muhabirleri Basketbol Fotoğrafları Yarışması” sonuçlandı. Yarışmada Anadolu ... ( devamı )
Sektör:

07.12.2010
Türk Telekom’dan ISS’lere büyük kampanya
Türk Telekom, Veri Akış Erişimi /Yerel Ağın Paylaşıma Açılması modelleri ile trafiğini Türk Telekom devreleriyle taşıyan internet servis sağlayıcılara (ISS) sunduğu Metro Ethernet noktadan noktaya ve metro ethernet internet ... ( devamı )
Sektör:

22.11.2010
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası Türk Telekom
Ipsos KMG araştırma şirketi tarafından yapılan “Digital Lovemark’10” araştırmasında Türk Telekom yüzde 30 oyla telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası seçildi. Tüketicilerin en sevdiği (lovemark) dijital markaların ... ( devamı )
Sektör:

11.10.2010
Türk Telekom’dan Öğrencilere Bedava Konuşma Fırsatı
Türk Telekom’un 2009 yılında başlayan ilköğretim okulları, lise ve dersanelerdeki 7000’i aşkın ankesörlü telefonla şehir içi 1 dakika bedava konuşma kampanyası 2010- 2011 eğitim öğretim yılı sonuna kadar devam edecek. Uygulamaya ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son