29.11.2012
Xerox ve Samsung’dan teknolojik iş birliği
Gümüş mürekkep buluşu iki dünya devini bir araya getiriyor. Xerox’un üç boyutlu yüzeylerin üzerine elektronik devre basmayı sağlayan buluşunu kendi ürün ve çözümleri üzerinde uygulamak isteyen Samsung, Xerox PARC ile birlikte çalışmalar ... ( devamı )

09.01.2012
Kimya şirketlerinin geleceğini mega trendler belirleyecek
Dünyanın geleceğine yön veren mega trendleri belirlemek icin özel araştırmalar yürüten Frost&Sullivan, yakın geleceğin mega şehir hayatının kompakt ev ürünleri, kimyasal ve plastik maddeleri, biyoyakıtları, 'Y kusagi' ürünleri, ... ( devamı )

06.10.2011
Jain Sulama Sistemleri, “24 Saat Realite“ panelinde Tarımda Teknolojik Sulamanın Önemine Dikkat Çekti
Küresel iklim değişikliğine dikkat çekmeyi amaçlayan ve 24 saat boyunca, 24 ülkede ve 13 dilde gerçekleştirilen “ 24 Saat Realite “ kampanyasının İstanbul ayağı, geçtiğimiz günlerde Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı’nda ... ( devamı )

31.05.2011
Devrim Yaratan “Rewitec Nanoteknolojik Metal Kaplamaları“ artık Türkiye de; Araçlarda %11’e varan yakıt tasarrufu sağlıyor
Rewitec Ürünleri 2003 yılından beri Almanya’da üretilmektedir. Türkiye Distribütörü, Veritas Denizcilik Sanayi ve Tic. Ltd.Şti., Rewitec Ürünleri'ni Türkiye piyasasına sunmaktan büyük mutluluk duyar !. Ürünler, hem bütün ... ( devamı )

04.02.2010
Sevgililer Günü’nde Jabra’dan Sevgilinize Şık Teknolojik Hediyeler
Jabra, Sevgililer Günü için birbirinden şık ve kullanışlı hediye alternatifleri sunuyor. Jabra’nın modern ve göz alıcı kulaklığı Jabra HALO, stereo Bluetooth kulaklığıJabra BT3030 ve BT2035 Bluetooth kulaklığı ile sevgiliniz müzik ... ( devamı )
firma: Jabra

19.01.2010
Tüprag’da teknolojik transformasyon
MBIS’in gerçekleştirdiği SAP projesi, Tüprag’ın entegre bir yapıda; maliyetlerini kontrol altına almasını, iş standartlarını geliştirmesini, raporlama sistemini iyileştirmesini ve verimliliğini artırmasını sağladı.Türkiye’nin ... ( devamı )

07.09.2009
Astaş Juki’den teknolojik çözümler
ASTAŞ JUKİ tarafından sektöre sunulan MEB 3200 DİRECT DRİVE ELEKTRONİK GÖZLÜ İLİK MAKİNASI; üstün performansı, enerji tasarrufu ve birçok fonksiyonu tek başına yapabilme özelliği ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.ASTAŞ ... ( devamı )

10.07.2009
AMS 221E Serisi Cep Nakış Otomatları ile farkı yakalayın!
ASTAŞ JUKİ tarafından sektöre sunulan, son dönemlerin en akıllı teknolojisine sahip olan ve tasarım sembolü olarak nitelendirilen AMS 221E Serisi Direct Drive Elektronik Cep Nakış Otomatı, birçok teknolojik özelliği ile kalitede kusursuzluğu ... ( devamı )

07.07.2009
Yatak hijyeni ve su deposu dezenfeksiyonunda teknolojik çözümler
ISS Haşere Kontrol Hizmetleri, yatak hijyeni ve su deposu dezenfeksiyonu uygulamalarında nanoteknoloji kullanarak çözüm sunuyor. Uzman ekibiyle yatakları ve su depolarını gözle görülen/görülmeyen tüm zararlılardan arındıran ISS, daha ... ( devamı )

08.05.2009
Marks & Spencer’da akıllı ürünler geçidi
Modaya yön veren ünlü İngiliz perakende devi Marks&Spencer yarattığı teknolojik ürünlerle farklılığını yeniden ortaya koyuyor.Modern ve klasiğin, gösteriş ve sadeliğin, geçmiş ve geleceğin mükemmel birlikteliğini koleksiyonlarında ... ( devamı )
Sayfalar:
1