28.04.2011
İstikbal’den Anneler Günü’ne özel tasarımlar
Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, annelerin uyku keyfine özel iki yeni koleksiyon sunuyor. Anneler Günü’ne özel hazırlanan Golden saten nakışlı nevresim takımı , Avangard, Prestige ve İnci ürünlerinde bugüne özel yüzde ... ( devamı )
Sektör:

26.04.2011
Favori Altın Akademisi, sektöre yeni Takı Tasarımcıları kazandırdı
Favori tarafından kuyumculuk sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurduğu Favori Altın Akademisi’nin 6. Dönem Takı Tasarım Kursu sona erdi. Favori, ... ( devamı )

26.04.2011
Çelik Köprü Yarışması’nın birincisi İstanbul Kültür Üniversitesi’nden
İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri “Uluslararası Design&Construct 2011 Çelik Köprü Yarışması”nda birinci oldu...Bu yıl ilk defa uluslararası düzeyde yapılan “Design&Construct 2011 ... ( devamı )

25.04.2011
AB’den İstanbul Kültür Üniversitesi Öğrencilerine Ödül
İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi İletişim Sanatları Bölümü öğrencileri Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (ABGS)’nin ‘AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması’nda ‘radyo’ ve ‘slogan’ kategorilerinde ... ( devamı )

25.04.2011
Moda, stil ve mimarinin üç yıldızı Doğtaş Mobilya için tasarladı
Türkiye mobilya sektöründe ödüllü tasarımları, dinamik ve vizyoner yaklaşımıyla saygın bir marka olan DOĞTAŞ, moda, stil ve mimarinin üç önemli ismi Atıl Kutoğlu, Ece Sükan ve Federico Delrosso ile birlikte yaşam alanlarının ... ( devamı )
Sektör:

16.04.2010
SMEG’TEN TASARIM HARİKASI LİNEA SERİSİ OCAKLAR
Italyan estetiğini 60 senedir evlerimize taşıyan SMEG; Linea serisi ürünlerle mutfaklarında farklı tasarımları sevenlerin ilgi odağı. Usta ellerin zihninden çıkan Linea serisi ocaklar yemek pişirme kolaylığının yanı sıra gözlere ... ( devamı )
firma: SMEG

07.04.2010
WHİTE-WESTİNGHOUSE’DAN AYNA TASARIMLI BUZDOLABI
AYNA AYNA SÖYLE BANA... WHİTE-WESTİNGHOUSE’DAN AYNA TASARIMLI BUZDOLABI Amerika başta olmak üzere tüm dünyada sağlamlığını ve güvenirliliğini kanıtlamış olan White-Westinghouse’dan 620 lt kapasiteli aynalı buzdolabı stil sahibi ... ( devamı )

23.11.2009
Tchibo ile Kayak Tutkusu Devam Ediyor!
Tchibo’nun 25 Kasım’da başlayacak “Kayak Tutkusu” temasında yer alan kayak kıyafetleri ve snowboard takımları ile kayak sezonuna hazırlık tüm hızıyla devam ediyor. Tchibo'nun 25 Kasım'da başlayacak "Kayak Tutkusu" teması, rahat ve ... ( devamı )
Sayfalar:
1