15.10.2009
DHL modayı İstanbul’a taşıyor
İstanbul’u dünya moda merkezleri arasına sokacak olan “Fashionable İstanbul by Avea” etkinliğine geri sayım başlarken, dünyaca ünlü tasarımcıların koleksiyonları DHL’e emanet ediliyor.Dünyanın lider taşımacılık ve lojistik ... ( devamı )

19.08.2009
DHL ve UNDP doğal afetlere karşı daha etkili mücadele için pilot program başlattı
Dünyanın lider lojistik ve taşımacılık şirketi DHL ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), afet yönetiminde verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Önceden beri devam eden ve halihazırda süren çalışmalara ek olarak, felaketlere ... ( devamı )

17.08.2009
Mars Hava ve Deniz Kargo’dan Nijerya’ya yaşam köprüsü
İç savaş nedeniyle zor günler yaşayan Nijerya’ya Birleşmiş Milletler’in yaşam desteği, Mars Logistics Hava ve Deniz Kargo kanalıyla gönderildi. Birleşmiş Milletler Barış Destek Programı tarafından Türkiye’de yaptırılan ve yoğun ... ( devamı )

04.08.2009
Kıta rekorları zorluyor
Ağır yük ve proje taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden olan KITA ULAŞTIRMA A.Ş, taşıması deneyim isteyen bir nakliyeye daha imza attı. Yaklaşık 300’er ton ağırlığındaki iki trafoyu Gebze’den Derince ... ( devamı )

23.06.2009
Kraft, Oracle’ın optimize ettiği taşımacılık projesi sayesinde daha az yol yapıyor
Haberin Önemli Noktaları * Oracle, Kraft Foods Global Inc.’in geçtiğimiz yıl yeni bir senkronize yolculuk programı başlattığını duyurdu. MOST (Management of Optimized Sustainable Transportation – Optimize Edilmiş Sürdürülebilir Taşımacılığın ... ( devamı )

17.06.2009
DHL Express Türkiye 4 ton e-atık topladı
DHL Express, gerçekleştirdiği ve çalışanlarını da kişisel olarak dahil ettiği çalışmayla 4 ton e-atık topladı.Hızlı Hava Taşımacılık sektörünün lideri DHL Express, “Go Green” adı altında başlattığı çevreci projeler ... ( devamı )

02.06.2009
TNT Ekspres İtalya, yeni nesil toplama merkezi Milano Mega’yı açtı
Dünyada ilk kez kullanılan teknoloji çözümlerinin bulunduğu toplama merkezi Milano Mega için 12 milyon Euro yatırım yapıldı. Milano Mega, 40 bin m² alan üzerinde ve 23 bin m² kapalı alana sahip. 500 operatörle 24 saat faaliyet gösterilen ... ( devamı )

21.05.2009
Oracle Transportation Management’ın yeni sürümü kullanıma sunuldu
Oracle Transportation Management’ın yeni sürümü, şirketlerin tüm taşımacılık ağını tek bir platform üzerinden ve düşük maliyetlerle yönetmelerini sağlıyor.Haberin Önemli Noktaları*Oracle, “Oracle Transportation Management 6.0”ın ... ( devamı )

14.05.2009
DHL taşımacılıkta akıllı çözümle çevreye katkıda bulunuyor
Deutsche Post DHL geçtiğimiz günlerde, yepyeni projesi SmartTruck’ı Berlin’de tanıttı. Güzergah planlamasını aktif bir şekilde trafiğe göre sürekli yenileyen bir yazılım sayesinde gönderiler daha hızlı bir şekilde dağıtılacak. ... ( devamı )

17.10.2008
Sonbahar yapraklarını üzerinizde taşımak ister misiniz?
Türkiye'nin incisi Ayşegül Acar Gold 2008 sonbahar sezonuna birbirinden iddalı koleksiyonlarıyla merhaba diyor.... Sonbahar mevsimine merhaba dediğimiz şu günlerde dökülen sarı yaprakları ''ALTIN YAPRAKLAR'' adlı koleksiyonunda yansıtan ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3