11.07.2017
Türkiye Genelinde Elazığ Merkezli Oto Kiralama Firması - Bayimiz Olmak İster Misiniz?
Ema Car Rental oto kiralama sektörün de 35 şube ve 1500 araç kapasitesi ile Tüm Türkiye’de sorunsuz rent a car hizmeti vermektedir.Bünyemizde olmak için;1- Havalimanında ya da merkezi yerleşim yerinde olmak,2- Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine ... ( devamı )
Sektör:

11.01.2017
Türkiye\’nin Yepyeni Aylık Sürpriz Kutusu Kutu Kutu Moda
Kutu Kutu Moda, içerisinde kıyafet, takı, aksesuar gibi çeşitli ürünlerin yer aldığı, kadınlara yönelik bir aylık sürpriz kutusudur. Yurtdışında son derece popüler olan aylık sürpriz kutusu sistemi, moda konsepti ile sadece Kutu Kutu ... ( devamı )

04.11.2016
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…
Viyana klasik müziğini tüm dünyaya taşıyan “Sound of Vienna” sonunda Türkiye’de…Klasik müzik aşkı için “SOUND OF VIENNA”6 ve 7 Kasım’da TİM Show Center’da…Çağlar ve kuşaklar boyunca klasik müziğe gönlünü kaptıranlar ... ( devamı )

03.11.2016
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ve Sakarya Üniversitesi İşbirliği Başarıyla Devam Ediyor
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin eğitime verdiği destek kapsamında Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği ikinci yılını doldurdu. Gençlere staj, deneyim ve gelişim imkanları sağlayan işbirliği, karşılıklı anlaşma ... ( devamı )
Sektör:

01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

08.03.2016
HomeLang Dil Hizmetleri Uzman Çeviri Ekibi ile Türkiye’ye ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyor
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firma olan HomeLang Dil Hizmetleri, bünyesinde bulunan, alanında uzman ve deneyimli çok sayıda çevirmen, editör, redaktör, deşifre uzmanı, DTP uzmanı ve diğer hizmet sağlayıcılar ile onlarca ... ( devamı )

27.10.2014
Niloya Türkiye’de ilk kez ACity’de, Sen Neredesin?
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni mağazaları ile çok renkli ve de keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocukların sevgilisi Niloya Türkiye’de ilk kez ACity Alışveriş ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

27.10.2014
Vikingler Park Vera’yı İstila Ediyor
ECE Türkiye tarafından yönetilen ve 28 Ekim Salı günü kapılarını açan Park Vera Alışveriş Merkezi prestijli markaları ve özel etkinlikleriyle alışveriş keyfini artırıyor. ‘Viking Köyü’ Ankara’da ilk kez 28 Ekim – 02 ... ( devamı )
Sektör:

24.10.2014
ACity’de Sürprizlerle Dolu Cumhuriyet Bayramı Coşkusu
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da çocukların yüzünü güldürecek. 29 Ekim’de ACity çocuk tiyatrosu hız kesmeden devam ediyor. ACity’de 29 Ekim’e özel gösteriler ile ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

17.10.2014
ACity’de Çocuk Tiyatrosu Devam Ediyor.
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. ACity’de çocuklar çocuk tiyatrosu ile eğlenmeye devam ediyor. Cumartesi günleri gerçekleştirilecek olan ACity çocuk tiyatrosunda birbirinden ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City
Sayfalar:
1 2 3 »» son