05.08.2012
Türk Barter’ dan İş ve Sanat dünyasına İftar yemeği
Avrupa ve Türkiye’de Barter sektöründe etkin rol oynayan Türk Barter, iş ve sanat dünyasının önemli isimleriyle “Barter Club” geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.Ekonomiye yeni bir soluk getiren Türk Barter, ‘‘Barter ... ( devamı )

27.10.2009
Türk Barter ile Efficio Barter İşbirliği anlaşması imzalandı
Alternatif Ticaret ve Finans modeli Barter sistemi dünyada hızlı bir şekilde yaygınlaşmaktadır. Uluslararası Barter hamlesi başlatan Türk Barter daha önce 10 ülke ile imzaladığı işbirliği anlaşmalarına Fransa’nın en önemli Barter ... ( devamı )

27.08.2009
Barter Club “İş Toplantısı“nda büyük buluşma gerçekleşti
4000 üyesi ile Barter Ortak pazarında Türkiye’de ve Avrupa’da lider olan Türk Barter, Barter’ı ticari hayatında kullanan sanayici, işadamı ve Türk Barter üyesi yöneticileri “Barter Club” geleneksel iftar yemeğinde bir araya getirdi. ... ( devamı )

11.08.2009
Turizme Türk Barter’dan tam destek
Türkiye’de parasız ticaret sistemini her sektöre başarıyla uygulayan Türk Barter, ülkemizin en büyük gelir kaynaklarından turizm sektöründeki daralmanın aşılması konusunda firmalara çözüm oluyor. Bu ay, Profesyonel Otel Yöneticileri ... ( devamı )

22.07.2009
Turizmde “Barter“ fırsatı
Türk Barter sunmuş olduğu müşteri portföyü ile Turizm işletmecilerine destek sağlayarak konaklamalarda tam kapasite imkanı sunuyor. Turizm işletmecileri Barter sistemi ile sektörde önemli bir gelir elde etmiş oluyorlar.Turizm sektöründe ... ( devamı )

16.06.2009
Türk Barter Norveç Felsefe Festivali’nde!
Uluslararası Dünya Barter Birliği IRTA’nın her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı ile aynı tarihlere rastlayan “Norveç Felsefe Festivali”, 5 – 7 Haziran tarihleri arasında Norveç’in Kragero kentinde gerçekleşti. Türk Barter ... ( devamı )

03.06.2009
ISO 9001:2008 belgesine sahip tek barter şirketi: Türk Barter
Barter sektöründe dünyada ilklere imza atan TÜRK BARTER, MEYER Belgelendirme şirketi tarafından yapılan ilk ara denetimde ISO 9001:2008 versiyonu belgeye sahip tek Barter şirketi oldu.Kurulduğu günden beri sistemli çalışma esasında hareket ... ( devamı )

13.05.2009
Türk Barter olağan genel kurulu yapıldı
Yaşanan küresel krize rağmen alternatif ticaret sistemi olan Barter’ın öncüsü TÜRK BARTER INTERNATIONAL, şirket sermayesini 6 milyon TL’den 10 milyon 750 bin TL’ye çıkardı.Türk Barter International şirketinin Olağan Genel Kurulu, ... ( devamı )

17.10.2008
Türk Barter, Franchıseları İle Büyüyor
Tüm dünyada bir milyonun üzerinde şirketin kullandığı barter sistemi ile iş dünyasına alternatif bir finans ve ticaret modeli sunan Türk Barter, tüm Türkiye'de girişimcileri franchise sistemine davet ediyor. Tüm sektörlere çözüm üreten ... ( devamı )

06.10.2008
IRTA Ünlüler Kulübü’nde İlk Türk
Avrupa'da ve Türkiye'de barter sektörünün lideri olan, yerel ve uluslararası alanda faaliyet gösteren ve barter sistemini kullanan on bin katılımcı üyesi bulunan Türk Barter'ın Yönetim Kurulu Başkanı M.Sırrı Şimşek, Dünya Barter Birliği ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»