27.10.2014
Vikingler Park Vera’yı İstila Ediyor
ECE Türkiye tarafından yönetilen ve 28 Ekim Salı günü kapılarını açan Park Vera Alışveriş Merkezi prestijli markaları ve özel etkinlikleriyle alışveriş keyfini artırıyor. ‘Viking Köyü’ Ankara’da ilk kez 28 Ekim – 02 ... ( devamı )
Sektör:

17.10.2014
Vaillant Group Türkiye yöneticilerine yeni liderlik stilleri eğitimi
Vaillant Group Türkiye yöneticileri, şirket değerleri ile yeni liderlik modellerini bütünleştirecek Vaillant Group Türkiye, yöneticileri için liderlik eğitimi programı başlattı. Dokuz ay sürecek eğitim kapsamında Vaillant ... ( devamı )

13.01.2014
Bu Üçlü “Aşk“ Vaad Ediyor.
“Aşk koleksiyonu” sadece rengiyle değil kalitesiyle de fark yaratmaya hazır.Dünyaca ünlü Victorinox özel “kırmızı” serisiyle âşıklara hizmet ediyor.Sevgililer Günü’ne özel üçlü set hem kırmızı, hem kaliteli hem de göz ... ( devamı )
Sektör:
firma: Victorinox

09.12.2013
Swarovski Yılbaşında Her Stile Işıltı Katıyor
Yılbaşında süslenmeyeceksiniz de ne zaman süsleneceksiniz? Coşku ve neşe dolu, bu “paylaşma anı” kişiliğinizi yansıtan aksesuarlarla tarzınızı tam istediğiniz gibi ifade etme şansı veriyor. Swarovski hassas kesim kristalleriyle ... ( devamı )
Sektör:
firma: Swaroski

06.12.2013
Yılbaşının göz alıcı kadınları Faik Sönmez’de
Yeni yıla girerken, yenilenin, yılbaşı pırıltısını Faik Sönmez’le hissedin... Faik Sönmez'in yılbaşı için hazırlanan koleksiyonunda, dantelin başrolde olduğu gösterişli kıyafetler göz alıyor. Dantelin romantik ve ihtişamlı ... ( devamı )
Sektör:

23.08.2012
Stil ve modanın bitmeyen çekişmesinde Pug, tarafını stilden yana belirlemiş..
Monami ve Magnum markalarının da aralarında bulunduğu birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapan Şark Gülü Kırtasiye yaklaşık 60 yıllık tecrübesini şimdi de bir çanta markasına taşıyor. Avustralya, Kanada ve Türkiye'de aynı anda ... ( devamı )

19.07.2012
Koton Kıds Çocukların Renkli Dünyası
Koton Basın BülteniKoton Kids 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, stil sahibi küçük hanımlar ve yakışıklı minik beylere yine çok renkli bir gardırop sunuyor. Büyüklerin modası ve sezon trendlerini yansıtan Koton Kids Koleksiyonu, çocuklara ... ( devamı )

18.07.2012
Kanz ve S&D Satış Müdürü Aslı Kaya Sorularınızı Bekliyor
Yazın gelmesiyle birlikte üzerimizdeki fazlalıkları atıyoruz... Peki ya hassas bebeğimiz için yazın sıcaklarında ne tür giysiler tercih etmeliyiz? Bebeğimizin sağlığına zarar vermeyecek kıyafetler hangileri? Bebeğimizin gardırobunda ... ( devamı )
firma: Kanz

27.02.2012
Lasiad Laleli’nin Çehresini Değiştiriyor
Laleli’nin sokak ve caddeleri yenileniyor… Alt ve üst Laleli olarak tüm sokak ve caddelerde başlatılan yol çalışmalarında son noktaya gelindi. Haziran sonunda tamamlanması planlanan projeyle Laleli’nin çehresi değişiyor… İstanbul’da tekstil ... ( devamı )

09.01.2012
Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) Ev tekstilcileri Frankfurt’ ta krizi fırsata çevirecek
Türk ev tekstili üreticileri küresel krizin olumsuz etkisini Heimtextil Frankfurt’ta fırsata çevirecek. Bu yıl 11-14 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara 160 Türk firması katılacak. Türk firmaları fuarda en yeni ürünlerinin ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son