16.10.2012
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, bu yıl Teleperformance ana sponsorluğunda 18-19 Ekim 2012 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Çağrı merkezi tasarımından, ... ( devamı )

06.07.2012
Doğuş Çay Yeni Reklam Yıldızını Sinan Çetin ile Seçiyor
“En Güzel Doğuş Çay” Reklamını Çek, Tüm Türkiye Yeteneğini Görsün! Doğuş Çay sosyal medya üzerinden başlattığı yarışması “Doğuş’tan Yetenek” ile yeni reklam yıldızını arıyor.“En Güzel Çay ... ( devamı )

11.01.2012
Dijital Akademi Arama Motoru Uzmanı İhraç Edeceğiz
Arama motorlarının kullanımı ülkemizde her geçen gün artıyor. Buna bağlı olarak yeni iş alanları ve iş fırsatları doğdu. Bir çok şirket artık arama motorları üzerinden şirketlerini tanıtmak istiyor. Bunun için arama motoru pazarlama ... ( devamı )
Sektör:

04.01.2012
Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı
İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co tarafından düzenlenen “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” 17 Ocak 2012’de başlıyor. Program, standart eğitim müfredatının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak ... ( devamı )

04.01.2012
Tatil Severlerin En Yakın Arkadaşı Sosyal Medya
Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti arama motoru Skyscanner uzmanlarının hazırladığı Travel Trends – Seyahat Alışkanlıkları raporu, tatilcilerin son dönem eğilimleri hakkında önemli ipuçları içeriyor. Rapor tatil severlerin ... ( devamı )
Sektör:
firma: Skyscanner

27.12.2011
Back- Up’ tan yılbaşı hediyesi rehberi Ne alırsanız alın mutlaka bir kart ekleyerek kişiselleştirin
Yılbaşı geldi, hediye telaşı başladı. Back-Up Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen, kime ne hediye alacağına karar veremeyenler için hediye önerilerini derledi. Armağanı kişiselleştirmenin önemini vurgulayan Kermen, “Hediye ... ( devamı )
firma: Back-Up

26.12.2011
Yeni Yıl Hediyen Watsons’ tan!
Güzellik ve kişisel bakım alışverişinin önde gelen adresi Watsons’tan sosyal medyaya özel yeni bir yarışma! Watsons’ın Facebook sayfasına özel olarak düzenlenen "Yeni Yıl Hediyen Watsons'tan" yarışması 9 Aralık Cuma günü ... ( devamı )

22.12.2011
Türkiye’ nin Sosyal Medyadaki En Yaratıcı Gençleri The CUP’ ta Yerini Alıyor
‘Yaratıcı Statüs Mesajları’ 50 gence The CUP’ın kapılarını açıyor. Kıtaları birleştiren, reklamcılığın şampiyonlar ligi Istanbul Intercontinental Advertising Cup (IICAC), bugünün reklam şampiyonlarının yanında ... ( devamı )

13.12.2011
Sosyal Medya Ödülleri’ nde Kazanan Ece Vahapoğlu Oldu
Türkiye’de sosyal medya alanında düzenlenen ilk ödül töreni olan Sosyal Medya Ödülleri’nin ikincisi sahipleriyle buluştu. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından gerçekleştirilen ve büyük ses getiren Sosyal Medya Ödülleri’nde ... ( devamı )

11.12.2011
Back-Up’ ın sosyal medya iletişimi brownie tadında
Back-Up, 7-8 Aralık’ta Pazarlama Zirvesi’ne katıldı ve zirvenin son günü yapılan ‘Müşteri için Müşteriyle Birlikte Sosyal Medya İletişimi’ oturumunda, sosyal medya ajansı Utopic Farm ile birlikte ilginç bir sunuma imza attı. ... ( devamı )
firma: Back-Up
Sayfalar:
1 2 »»