24.04.2014
Setur, 19 Mayıs tatili için farklı seçenekler sunuyor
Setur’un Mayıs ayı yurt dışı turları ile Avrupa’nın en güzel şehirleri sizi bekliyor.Bu yıl 19 Mayıs kutlamalarının Pazartesi gününe denk gelmesi sebebiyle tatil yapmak isteyenler için hafta sonu birleştirilerek yapılabilecek bir ... ( devamı )
firma: Setur

13.07.2012
Dumankaya’nın Web Sitesinde İki Yeni Dil Seçeneği
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, yabancılara konut satışının önünü açan Mütekabiliyet Yasası’nın kabul edilmesi ile birlikte yabancı konut alıcılarına yönelik tanıtım çalışmalarına ... ( devamı )
Sektör:
firma: Dumankaya

16.02.2012
İstanbul Avrupa Yakasındaki Konut Projeleri: Fiyatlar, Mortgage Seçenekleri
İstanbul’da yaz aylarında başlayan konut projelerinin satışlarında hareketlenme görülmektedir. Yeni yıl ile birlikte artan kampanyalar müşterileri bu projelere çekmekte; talebi gören diğer proje sahipleri ise yeni kampanyalara girişmektedir. ... ( devamı )

26.04.2011
Interflora’dan anneler günü’ne özel seçenekler
8 Mayıs Pazar, sevgilerin en güzeline layık olan annelerimizin günü... Onlara sevginizi anlatmak için www.interflora.org.tr adresinden veya 212 210 4 210 no’lu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Anneler Günü’nde, İnterflora ... ( devamı )
firma: Interflora

09.02.2010
Tefal’in Benzersiz Autoclean Taban Teknolojisine Sahip Ütüler, Yeni Model Seçenekleri İle Sizleri Bekliyor
Tefal’in geçen sene tüketicilerine tanıttığı Autoclean Taban Teknolojisi artık yeni modellerinde yer almaya başlıyor. Tabanını kendi temizleyen Yeni Aquaspeed Autoclean ütü uzun yıllar ilk günkü kayganlığı garanti ederken, ütü yapmayı ... ( devamı )
firma: Tefal

05.02.2010
Sevdiğiniz İçin En Ekonomik Seçenekler Deposite Outlet Avm’de
Deposite Outlet AVM’de, Sevgililer Günü’nde pırlanta yüzükten, kıyafete, gözlükten ev eşyasına kadar özel fiyatlar geçerli olacak. Sevgiler Günü’ne özel Atasay yüzüklerde %35’e varan indirim kampanyası, Roman’da 100 TL’ye ... ( devamı )

13.01.2010
Setur’dan Yurt Dışı Sömestir Seçenekleri
Setur'un deneyimli ekibi, yaklaşan sömestr için en beğenilen dört yurt dışı programını hazırladı. Setur müşterilerine uygun, 4 veya 5 yıldızlı seçkin otel önerileriyle sunulan turlar her zaman olduğu gibi beğeni topluyor. Bu turlar ... ( devamı )

02.12.2009
Setur’dan Yılbaşı Yurt Dışı Tur Seçenekleri
Setur'un deneyimli ekibi bu yıl da en gözde destinasyonları bir araya getirerek yılbaşı yurt dışı tur programlarını oluşturdu.Setur müşterilerine uygun, 4 veya 5 yıldızlı seçkin otel önerileriyle sunulan turlar her zaman olduğu gibi ... ( devamı )

16.11.2009
İmalatçısından, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle top havuzlu soft sistemler
BURPARK olarak imalatını kendi bünyemizde yapmış olduğumuz top havuzlu sistemlerimizle birçok firmanın tedarikçisi olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.İç Mekanlar için dizayn edilen top havuzlarımızı, müşterilerimizin taleplerine, ... ( devamı )

04.08.2009
Sınırsız zig zag dikiş seçenekleri: LZ-2290 ASR-7 Zig Zag Dikiş Makinası
Mükemmel dikiş kalitesi, maksimum enerji tasarrufu ve yüksek verimliliğe sahip olan, Direct Drive ve yağsız çalışma (yağsız kafa) teknolojisi ile yağ lekelerine son veren, yüksek devirli, en son teknoloji ile donatılmış LZ-2290 ASR-7 Direct ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»