08.03.2012
Mentos’ un yeni şekeri Tutti Frutti ile geri döndü!
Tüm dünyada 40’tan fazla aromasıyla lider şeker markası Mentos’tan balonlu sakız tadında yepyeni bir şeker: Mentos Tutti Frutti. Meyve tatlarının mükemmel birleşimi olan Tutti Frutti aromasını, çıtır draje kaplamasındaki ... ( devamı )
firma: Mentos

22.12.2011
Vivident UP2U Aynı Paketteki 2 Ayrı Lezzetiyle, Seçimi Size Bırakan Yepyeni Bir Sakız
Hayatımıza bazen bizim tercihlerimiz, bazen de gereklilere göre karar verdiğimiz seçimlerimizle yön veririz. Denenmemiş yenilikçi ürünleriyle sakıza adını veren Vivident, Türkiye’de ilk kez, aynı pakette 2 ayrı lezzet sunarak, seçimi ... ( devamı )
firma: Vivident

09.08.2011
Vivident Xylit Çiğne ve Gülümse
Türkiye’deki sakız severler bundan 13 yıl önce XYLITOL içeren ilk tatlandırıcılı draje sakız VİVİDENT XYLIT ile tanıştılar ve sakızda yepyeni bir çığır açılmış oldu. Çiğnemeye keyif katarken, içerdiği Xylitol maddesi ... ( devamı )

12.07.2011
Vivident Infruıt : Meyveleri Çiğneten Sakız Sırrı Kalbinde Saklı
Çok sevdiğimiz karpuz ve çilek meyvelerini istediğimiz her an yemek maalesef mümkün olmaz. Kütür kütür olgun karpuz ya da kıpkırmızı bir çileğin doyum olmaz lezzetini yaşamak için artık buzdolabına gitmenize gerek kalmadı. ... ( devamı )

31.05.2011
Vivident Proje: Sanat kapsamında düzenlenen ’’Keyif ve Düzen” Sergisi 8 Haziran’da Galeri Işık Teşvikiye de.
Türkiye sakız sektörünün yenilikçi ve lider markası Vivident, sanat ve tasarımda da yeniliklerin öncülüğünü yaparak, genç akademisyenlerin yapıtlarından oluşan “Keyif ve Düzen” sergisini sanatseverlerle buluşturuyor. Proje ... ( devamı )

06.04.2011
Sakızda Yepyeni Bir Fırtına, Yeni Bir Çizgi…
Herkesin Tutkunu Olduğu Şeyler Vardır Hayatında… Kalbinizden Vurularak Tutkunu Olacağınız Bambaşka Bir Deneyime Hazır mısınız? VİVİDENT STORMING Türkiye’de sakızın trendlerini yöneten lider marka Vivident, yaratacağı ... ( devamı )

05.01.2010
Dünyanın İlk 2 Katlı Tatlandırıcılı Şerit Sakızı… İlklerin Öncüsü Vivident’ten!
2 KAT, 2 TAT, 2 RENK Meyve aromalarıyla VİVİDENT FRUIT SWINGGüçlü Nane ve Mentol aromalarıyla VİVİDENT EXTRA Böyle Bir Sakız Dünyada Bile Yok! Türkiye sakız sektörünün lider markası ve yeniliklerin öncüsü Vivident, şerit sakızda ... ( devamı )
Sektör:
firma: Vivident

23.11.2009
Falım’ın “Sakız Ağacına Sevgi Aşılıyoruz Projesi”ne, TEMA’dan Erozyonla Mücadele Ödülü
Falım, yok olmaya yüz tutmuş sakız ağaçlarının korunması ve rehabilite edilmesine yönelik projesi “Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz” ile TEMA Vakfı tarafından Erozyonla Mücadele Ödülü’ne layık görüldü. TEMA Vakfı tarafından ... ( devamı )

22.10.2009
Perfetti Van Melle Türkiye, şirket içi ilk kademe yöneticilerini yetiştiriyor
Perfetti Türkiye ”Foremen”lik eğitim ve geliştirme programını bitiren 12’si üretim işçisi, 19’u foremen toplam 31 personel, operasyon yöneticileri olarak karar verme süreçlerinde etkin rol oynayacaklar.Perfetti Türkiye, büyüyen iş ... ( devamı )

02.09.2009
Sıra dışı görünüm… bitmeyen ferahlık: Vivident Cult
Birbirinden farklı sakız deneyimleri ve paket tasarımları ile yeniliklerin öncüsü Vivident, aksesuar kadar şık ve asi göründüğü kadar zarif bir tarzı yansıtan “Vivident Cult”ı yarattı.Vivident Cult, “Bitmeyen Ferahlık: Nane” ... ( devamı )
Sektör:
firma: Vivident
Sayfalar:
1 2 »»