22.06.2011
‘Dijital Mahremiyet’ Türkiye’de ilk kez uluslararası boyutta tartışıldı.
Faruk Eczacıbaşı: "Türkiye'de kişisel verilerin korunması anayasal hak olsa da mahremiyet ve kişisel veri korunması konusunda spesifik bir yasa henüz yok.”İnterpol Veri Koruma Konsey Üyesi Caroline Goemans-Dorny: Herkes ücretsiz şekilde ... ( devamı )

10.05.2011
Sabancı Holding BM Kadını Güçlendirme İlkeleri Bildirisini İmzaladı
SABANCI HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLER SABANCI BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KADINI GÜÇLENDİRME İLKELERİ BİLDİRİSİNİ İMZALADI SABANCI HOLDİNG BİLDİRİYİ İMZALAYAN İLK TÜRK ŞİRKETİ OLDUGÜLER SABANCI: “DEĞİŞİM ... ( devamı )

06.05.2011
Sabancı Üniversitesi 7. Sakıp Sabancı Konferansı yapıldı: Solana “Kültürel Çeşitlilik Avrupa’nın kaderidir.“
NATO Eski Genel Sekreteri ve AB Eski Ortak Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Dr. Javier Solana:NATO Eski Genel Sekreteri ve AB Eski Ortak Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Dr. Javier Solana:"Dünya zorlu bir süreçten geçiyor, ... ( devamı )

04.05.2011
Dünyanın önemli ekonomistleri nden Robert Pindyck, “Belirsizlik Ortamında Ekonomi Politikaları ve İş Stratejileri”ni anlattı
Dünyanın önde gelen yönetim bilimleri okullarından MIT Sloan School of Management Öğretim Üyesi Prof. Robert Pindyck konuşmasında, belirsizliğinnedenleri üzerinde dururken, bilginin değerinin altını çizdi. ABD ve Türkiye’deki ... ( devamı )

04.05.2011
Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nden iki farklı girişimcilik eğitimi ve paneli
Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nden iki farklı girişimcilik eğitimi ve paneli Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü öğrencileri 7 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Pazar günü olmak üzere iki gün arka arkaya ... ( devamı )

03.05.2011
Sabancı Baharı yola çıkıyor
Bu sene ikincisi düzenlenen ve geçen sene yaklaşık 200 bin gence ulaşıp büyük bir ilgiyle karşılanan Sabancı Baharı yine yola çıkıyor. Kültür ve sanatın eğlenceyle buluştuğu festival; 9 Mayıs Isparta Süleyman Demirel ... ( devamı )

29.04.2011
Robert Pindyck’tan “Belirsizlik Ortamında İş Stratejileri“ konferansı
Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nin, dünyanın önde gelen yönetim bilimleri okullarından MIT Sloan School of Management ile yaptığı stratejik işbirliği kapsamındaki seminer dizisinin ilki 2 Mayıs 2011, Pazartesi ... ( devamı )

27.04.2011
Sabancı Altın Yaka Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sabancı Topluluğu’nda bulunan şirket ve çalışanların başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla düzenlenen ve çalışanlar tarafından “Sabancı Oscarları” olarak ... ( devamı )

26.04.2011
Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi uluslararası işbirliklerine bir yenisini daha ekledi:
Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi, lojistik sektöründe dünyanın en iyi eğitim kurumu Zaragoza Üniversitesi MIT - Zaragoza Uluslararası Lojistik Programı ile işbirliği anlaşması imzaladı. Sabancı Üniversitesi, ... ( devamı )

26.04.2011
Sabancı Üniversitesi öğrencileri Avusturya’da “CEO’larla Çay Sohbetleri”nde buluştular
Sabancı Üniversitesi öğrencileri Avusturya’da “CEO’larla Çay Sohbetleri”nde buluştularSabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri, 16-22 Nisan tarihleri arasında ilk kez Avusturya’da CEO’larla buluştu. “CEO’larla ... ( devamı )
Sayfalar:
1