04.07.2014
Espark’ta Gezerken Boni İle Süpriz Hediyeler ve İndirimler Kazanma Fırsatını Yakala!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor.Alışveriş yaparken vitrin gezenleri, mağazaları ziyaret edenleri ve mağaza içi aktivitede bulunanları ödüllendiren kapalı alan alışveriş teknolojisi ... ( devamı )

13.07.2012
Trendyol.com’ un Facebook’ ta 1 Milyon Çoşkusu
Trendyol.com, Facebook’ta 1 milyon takipçiye ulaşarak Türkiye’deki e-ticaret siteleri arasında bir ilke imza attı. Trendyol.com 1 milyon coşkusunu üyelerine birbirinden farklı sürpriz hediyeler dağıtarak kutluyor. Social Bakers raporuna göre ... ( devamı )
Sektör:

19.04.2012
DiaSA’dan çocuklara 23 Nisan sürprizi!
DiaSA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel sürprizler ile çocukları unutmuyor, onları bir kat daha sevindiriyorİstanbul, 19 Nisan 2012. Önemli günlere gösterdiği özenle ön plana çıkan indirim marketi DiaSA, 23 Nisan ... ( devamı )
firma: DiaSA

11.12.2011
Starfish Balık Lokantası Yeni Yılda Süprizlerle
Şımartan lezzetleri ve mekanın ayrıcalığı ile yılbaşı gecenizde sizi sarhoş edecek… Bağdat Caddesi’nin gözde balık restoranı StarFish Balık, yılbaşınızı unutulmaz bir ana dönüştürecek. Görkemli yılbaşı fiks ... ( devamı )

24.12.2009
W İSTANBUL SÜPRİZLERLE DOLU YILBAŞI GECESİ JACK DANIEL’S İLE ÇOK DAHA ÖZEL yaşanacak!
W İstanbul, muhteşem atmosferi, şık ambiyansı ve çok özel yılbaşı paketleri ile İstanbul’un en büyüleyici yılbaşı gecesi için sizi bekliyor! Harikalar Diyarı W İstanbul’un eğlence fenomeni W Lounge,dünyada viskinin sembolü Jack ... ( devamı )
Sayfalar:
1