21.07.2014
Özlediğiniz Ramazan Eğlenceleri Espark’ta!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor.Espark Alışveriş Merkezi’nde onbir ayın sultanı Ramazan her yıl olduğu gibi dop dolu geçiriyor.Bu hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Espark Alışveriş ... ( devamı )

18.07.2014
ACity’de Giy-çek ile Eski Ramazan Günlerinden Kareler
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi Ramazan etkinlikleriyleziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.ACity Alışveriş Merkezi Ramazana özel Osmanlı temalı giy-çek etkinliğiyle ziyaretçilerine eski Ramazan ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

14.07.2014
Özlediğiniz Ramazan Eğlenceleri Espark’ta!!
ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor. Espark Alışveriş Merkezi’nde onbir ayın sultanı Ramazan her yıl olduğu gibi dop dolu geçiriyor.Bu hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Espark ... ( devamı )

11.07.2014
Neomarin’den Ramazan’a Özel Ödüllü Yarışma
ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin Alışveriş Merkezi’nde Gönder BiMani ödüllü yarışması başladı. Teknolojinin ve geleneğin beraber olduğu yarışmaya katılım Neomarin Facebook sayfasından yapılacaktır. Verilen ... ( devamı )
Sektör:

07.07.2014
Maltepe Park’ta Ramazan Coşkusu!
Ekmek fırınlarından sıcacık pide kokusu gelmeye başladıysa ve sabretmeyi pide kuyruğunda öğreniyorsak bilin ki 11 ayın sultanı Ramazan gelmiştir. ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezinde ... ( devamı )
Sektör:

07.07.2014
Uygur Çocuk Tiyatrosu,“Bir Ramazan Akşamı Masalı“ oyunu ile Maltepe Park’ta.
Çocuğunuza unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız 12 Temmuz ve 26 Temmuz 2014 günü Maltepe Park’a uğrayın.... ( devamı )
Sektör:

02.07.2014
Espark’ta Ramazan Eğlenceleri!
Espark Alışveriş Merkezi Ramazanı her yıl olduğu gibi dolu dolu geçiriyor.Eski Ramazan lezzetlerini ve şenliklerini özlüyorsanız sizleri Espark Alışveriş Merkezi’ne bekliyoruz.11 – 27 Temmuz tarihleri arasında her Cuma, Cumartesi ve ... ( devamı )

26.06.2014
ACity’de Ramazan Etkinlikleri Dolu Dolu!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezidopdolu Ramazanprogramı ile Başkentlilere keyifli anlar yaşatacak. ACity Alışveriş merkezi ramazana özel hazırladığı etkinliklerle ziyaretçilerini eski ramazan kutlamalarına ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

25.02.2013
‘Sizlere hizmet etmek şereftir’
Prof. Dr. Ayvallı: “Fakir fukaraya, garip gurabaya hizmet etmek şereftir” dedi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü’nde ... ( devamı )

12.08.2012
Feriköy Ermeni Kilisesi’nden İftar Yemeği
Feriköy Ermeni Kilisesi, Ramazan dolayısıyla bölgedeki Müslüman yurttaşlar için iftar yemeği düzenliyor. Feriköy Ermeni Kilisesi tarafından 11 Ağustos Cumartesi günü iftar saatinde Feriköy Emeni Kilisesi bahçesinde düzenlenecek ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son