13.09.2012
Okula uyum sürecinde başarı oranı %20
Sürekli Ağlayan, Tırnak Yiyen, Uyumayan Yeni Okullu Çocuklar İçin Danışmanlık Alın!Yapılan araştırmaların her beş çocuktan birinin okula uyum sürecinde desteğe ihtiyacı olduğunu ortaya çıkardığını belirten uzmanlar, ... ( devamı )

05.09.2012
Çocukların Okul Psikolojisini Göz Ardı Etmeyin
Güzel bir yaz tatili sonrası okula başlamak öğrenciler için oldukça zordur. Fakat okulun öyle bir sihri vardır ki okulun ilk günü okul kapısından içeri girildiğinde, arkadaşlarla karşılaşıldığında evde hissedilen ... ( devamı )

09.07.2012
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Okan Üniversitesi’nde
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi 11-14 Temmuz 2012 Tarihlerinde Okan Üniversitesi’nde Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin psikoloji bölümlerinde okuyan ve psikolojiye ilgi duyanları her yıl bir araya getirerek ... ( devamı )

29.04.2011
İKÜ, Farklı Kültürler Arasında Köprüler Kuruyor
İstanbul Kültür Üniversitesi ve AIESEC İstanbul şubesi ‘Light Up The Sky’ (Gökyüzünü Aydınlatalım) projesi ile kültürler arasında köprü kuruyor... İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencileri, AIESEC ... ( devamı )

03.11.2010
Özel Psikolojik Danışmanlık
Saygın Özel Danışmanlık olarak biz ‘ Hayat , sevmek sevilmek ve üretmektir. ‘ diyerek yola çıktık. Hayat boyu sevgi ve üretim oldu. Yaşam çarkınızı lehinize çevirmek, yaptığınız işten keyif almak ve gerçekten yaşayarak ... ( devamı )

18.02.2010
Vodafone’dan “Psikolojik Danışmanlık Servisi”
Türkiye’ye getirdiği en ileri mobil iletişim teknolojileri ile abonelerinin yaşamlarını kolaylaştıran Vodafone hizmetlerine bir yenisini ekledi. Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi kapsamında 7535’i arayan ... ( devamı )
Sektör:
firma: Vodafone
Sayfalar:
1