12.07.2012
Rusya’nın En Sorunlı Projesini Aldı IKEA’nın En Önemli Partneri Oldu
Rusya’nın önemli grup şirketlerinden Costa, Ikea’nın Samara kentindeki, ‘bitmez denilen’ projesini üstlenip 2011 yılı başında teslim ederek kurumun güvenini kazandı. Bu güven sayesinde Ikea’nın renovasyon işlerine ... ( devamı )
Sektör:

06.04.2011
Ağaoğlu, My Office Gold Projesinin Tamamı Kampanyanın İlk Gününde Satıldı
Ağaoğlu “10 bin Peşin Ofis Sizin” sloganı ile 30 Mart’ta satışa sunduğu My Office Gold projesini 1 günde satarak yeni bir rekora imza attı. Konut projelerinde üst üste satış rekorları kıran Ağaoğlu, My Office Gold projesini ... ( devamı )

03.09.2010
Esnaf dostu DenizBank, Akıllı Kart projesini İSTESOB işbirliği ile hayata geçiriyor
İşletmeler için en yeni çözüm olan Akıllı Kart’ı önce İstanbullu esnaf kullanacak Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank ile İSTESOB arasında imzalanan protokolle DenizBank’ın esnafa özel yeni Akıllı ... ( devamı )

30.07.2010
Garanti Emeklilik “Kalem Tutan Eller” projesinin ilk dönemi başarıyla tamamlandı…
Garanti Emeklilik, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliği ile sokakta çalışan ilköğretim öğrencilerini sokaktan tamamen kopartıp, okulda tutmayı ... ( devamı )

12.05.2010
HP Tablet PC’li Yenilikçi Eğitim Projesini Denizli’de hayata geçirdi
HP’nin Eğitimde İnovasyon Fonu’ndan yararlanan Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Türkiye’deki ilk tablet PC laboratuarını Denizli Şirinköy Zehra Suna Manastır İlköğretim Okulu’nda açtı 11 Mayıs ... ( devamı )

09.10.2009
Marmaray projesinin kabloları Nexans tarafından temin edilecek
Kablo endüstrisinin dünya lideri Nexans, Marmaray - Boğaz hattına temin edeceği özel sinyalizasyon ve düşük voltajlı güç kablosu için Alstom Transport ile 3.3 milyon Euro’luk anlaşma imzaladı.Anlaşma; üretimi, dijital kodlamayı, ZPAU ... ( devamı )
Sayfalar:
1