01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

12.02.2014
bilgiMBA: İş dünyasında teori ile deneyimin buluştuğu yer
Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban - İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi ve İşletme Yüksek Lisans Program (MBA / e-MBA) Direktörü ile Röportaj bilgiMBA, iş dünyasının aranan ... ( devamı )

18.12.2013
Türk Mühendislerden İş Hayatını Kolaylaştıracak İcat
Hızla gelişen Bilgisayar teknolojisinden geri kalmamak isteyen iş dünyası yurtdışından gelecek haberleri beklerken en önemli icat ülkemizden geldi. Genç mühendislerimiz iş hayatını kolaylaştıracak ve şirketlerin veri kaybını ... ( devamı )

15.05.2013
İşinizi Ofisiniz Dışında web üzerinden de takip edin
1TÇ:Ticaret Yönetimi Genel Muhasebe 1TÇ:Ticaret Yönetimi Genel Muhasebe yazılımı adından da anlaşılabileceği gibi Ön Muhasebe ve Genel Muhasabe işlemlerinin takip edilebilmesi için tasarlanmıştır.Hem masaüstü sürümüne hem de web ... ( devamı )
firma:

26.03.2013
Yeni TTK’ya Uygun Olan TFRS-UFRS Sistemlerine CPM Master ERP Programıyla Hazırız
1996 yılında kurulan Safyün Halı 650 çalışanıyla halı ve halı ipi imalatı yapmaktadır. 60 ülkeye ihracat yapan firma, ciroda yıllık %30 büyüme göstermektedir. İç pazarda da satış kanalı bulunmaktadır. Eski paket programlarının ... ( devamı )

13.09.2012
Türk Kültür Vakfı, AFS Kültürlerarası Programları için başvuruları bekliyor!
Farklı kültürlere karşıdan değil içerden bakın, farkınız olsun! AFS programlarıyla lise öğrencilerine yabancı bir ailenin yanında konaklama ve yurt dışında bir yıl eğitim alma imkanı sağlayarak kültürel farklılıklara ... ( devamı )

01.08.2012
En keyifli Ramazan ANKAmall ’da yaşanır !
ANKAmall , Ramazan 2012 Etkinlikler Haftalık program, Ramazan ayı boyunca dönüşümlü olarak uygulanmaya devam edecektir. Ramazan Eğlence Programını daha detaylı görebilmek için linke tıklayabilirsiniz; http://bit.ly/NN8J4n... ( devamı )
Sektör:

18.07.2012
Espark Avm’ de Geleneksel Ramazan Akşamları
Ah nerede o eski Ramazanlar!... Eski Ramazan lezzetlerini ve şenliklerini özlüyorsanız sizleri Espark Alışveriş Merkezi’ne bekliyoruz. Espark Alışveriş Merkezi birbirinden farklı etkinlik ve gösterilerle ziyaretçilerine Ramazan ... ( devamı )

09.07.2012
Gebelik Eğitiminin 19.’uncusu Yapıldı.
Central Hospital’ın yaklaşık iki yıldır sosyal sorumluluk projesi olarak sürdürdüğü ve her ayın son Cuma günü düzenlediği Gebelik Eğitim programı 19. kez yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Eğitime katılan anne adaylarına ... ( devamı )

28.05.2012
Gebe Eğitim Programı İle Anne Adayları Daha Bilinçli
Hamilelik kadınların hayatında en özel dönemlerden biri. Gebeliğe bağlı sağlık sorunları dışında 40 haftalık sürecin nasıl geçirileceği gebelerin elinde. Hafta hafta bebeğin gelişim takipleri, doktor muayenelerinde duyulan heyecanlar, ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son