29.11.2012
Festivalde “Chick Corea Trio” ile unutulmaz bir caz gecesi yaşandı!
Dünyaca ünlü sanatçı ve grupları Antalya’da buluşturan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali , caz müziğin yaşayan efsanesi Chick Corea ve triosu ile unutulmaz bir geceye ev sahipliği ... ( devamı )

28.02.2012
Fazıl Say’ ın yeni eseri Hezarfen Ney Konçertosu’nun dünya prömiyeri Almanya’da yapılacak
Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say’ın yeni eseri Hezarfen Ney Konçertosu’nun dünya prömiyeri Almanya Mannheim’de yapılacak. Musikalische Akademie des Nationaltheater-Mannheim Orkestrası ‘nın siparişi üzerine bestelenen ... ( devamı )

01.07.2010
“22. Enka Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri” Fazıl Say ve Arkadaşları’nın Muhteşem Konseriyle Açıldı!
22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri; Fazıl Say ve Arkadaşları’nın verdikleri çok özel repertuarlı konserle yaza “Merhaba!” dedi! 25 Haziran 2010, Cuma akşamı ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen özel konserde ... ( devamı )

08.01.2010
T.C. M.E.B. Özel Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi
Özel Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi Teşvikiye Nişantaşındaki yeni ve modern binasında iki adet dans salonuyla YETİŞKİN ve ÇOCUKLARA yönelik her alanda dans eğitimi vermektedir!Mavidans Bale ve Dans Eğitim Merkezi, kendi alanında uzmanlaşmış ... ( devamı )

18.12.2009
Çocuklarla oyunlu müzik atölyesi Workshop
Muzikalite Sanat MerkeziSizleri, okul öncesi yaş grubu çocukları için, 20 Aralık 2009 tarihinde gerçekleşecek olan ücretsiz workshop çalışmasına davet etmektedir.Okul öncesi yaş grubundaki çocuklarınızı müzik sanatıyla tanıştırmak ... ( devamı )
Sektör:
firma: Muzikalite

17.12.2009
Bebek Hotel’de Yılbaşı Kutlaması
Sıcacık sohbetlerin ve İstanbul’un keyif dolu akşamlarının vazgeçilmez mekanı Bebek Hotel, 2010’u karşılarken de canlı müzik eşliğinde birbirinden farklı mönüleri ve konaklama paketi ile sizleri Bebek Hotel konforu ve ayrıcalığıyla ... ( devamı )

14.12.2009
Piyano Virtüözü Şevki Karayel sanatseverleri İstanbul Kültür Üniversitesi’nde buluşturdu
Piyano virtüözü olarak Türkiye’yi yurtdışında başarıyla temsil eden ünlü sanatçı Şevki Karayel, 10 Aralık 2009 Perşembe günü İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu’nda klasik müzik severleri bir araya getirdi.Türkiye’nin ... ( devamı )

24.09.2009
Pera Tulip’te caz esintisi artarak büyüyor
Pera Tulip Hotel’de caz esintisi bayramdan sonra gece yarısına kadar sürecek. 19.30-21.30 saatleri arasında De&B Piyano Bar’da sahne alan İlham Gencer’le caza ısınan konuklar, 21.30-23.30 saatleri arasında özel program yapacak Bora ... ( devamı )

05.05.2009
Bebek Hotel’de Anneler Günü özel menüsü ve piyano müziği sizleri bekliyor
Bebek Hotel, Les Ambassadeurs Restaurant’ında Anneler Günü için özel hazırlanan menüsünü ister pazar günü öğlen, isterseniz de akşam servisinde sevdiklerinizle tadarken piyanist vokal Güven Aydın'ın anılara yolculuk repertuarını ... ( devamı )
Sayfalar:
1