17.06.2014
Parantez #ACity’de Yeni Yerinde!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni markaları ile ziyaretçilerini yeni mağazalarına davet ediyor.Kadın giyiminin öncülerinden Parantez Giyim ACity Alışveriş Merkezinde 1. Kat yeni koridorda ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

02.05.2013
War of Mercenaries İmparatorluğunu kur dünya haritası üzerindeki oyunculara karşı gücünü göster,
İmparatorluğunu kur, dünya haritası üzerindeki oyunculara karşı gücünü göster,mükemmel grafikler ile yeni bir oyun deneyimi yaşa!War of Mercenaries Facebook üzerinden hiçbir indirme gereksinimi olmadan bedavaoynanabilen bir tower defense ... ( devamı )

05.10.2011
Bilyoner hesabınıza para transferi yapın, Küba ya gidecek 5 çift arasında yerinizi alın
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, üyeleri ile Küba’yı keşfetmeye hazırlanıyor! 1 Ekim–15 Kasım tarihleri arasında sürecek olan kampanyaya katılan üyeler arasından çekilişle belirlenecek ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bilyoner

19.07.2011
Şah inn Paradise Oruç tutanlara özel tatil
Antalya Kumluca’da bulunan 5 yıldızlı tatil köyü Şah inn Paradise Genel Müdürü Yusuf Yücel, yaptıkları çalışmalar sayesinde toplumdaki ‘Ramazan’da tatil yapılamaz’ algısını kırdıklarını ve Ramazan ayında da yüzde ... ( devamı )

14.07.2011
NCR Türkiye Self Servis ürünleri, şube bankacılığında dönüşümün itici gücü olacak…
NCR’ın yeni ürünleri SelfServ™ 4 ve SelfServ™ 8, rutin finansal işlemlerini veznelerden Kiosk’lara kaydırıyor. Banka çalışanları, NCR’ın yeni ürünleri sayesinde müşteri ilişkilerini geliştirmeye daha fazla zaman ayırabilecekler. ... ( devamı )

14.07.2011
Şah inn Paradise Tatil Köyü Genel Müdürü Yusuf Yücel, Dubai yerini Türkiye ye bırakıyor…
Antalya Kumluca’da bulunan Şah inn Paradise Tatil Köyü Genel Müdürü Yusuf Yücel, Avrupa’da yaşayan zengin Müslüman kesimin tatil tercihlerini değiştirdiğini söyleyerek, “Türkiye’de alternatif turizmin hızla ilerlemesi ve ... ( devamı )

01.06.2011
Akbank “Para Gönder” uygulaması Smartface Platform ile geliştirildi
Akbank’ın geçtiğimiz günlerde hizmete sunduğu dünyanın en hızlı para transferi uygulamalarından biri olan “Para Gönder”, Mobinex’in Smartface platformunda çok kısa bir sürede geliştirildi. Akbank, müşterilerine ... ( devamı )

27.04.2011
DenizBank’tan enerji ve tarım sektörüne 300 milyon euro’luk kredi
DenizBank; WestLB koordinatörlüğünde EIB, EBRD, IFC ve DEG’den toplam 300 milyon euro tutarında, vadeleri 7 ile 12 yıl arasında değişen, seküritizasyon kredisi sağladı. DenizBank’ın aldığı kredi aynı zamanda 4 kalkınma bankasının ... ( devamı )

16.04.2011
DenizBank’ın yeni fonu metalden kazandıracak
DenizBank, Anapara Koruma Amaçlı B tipi Metal Fonu’nu 18 – 25 Nisan tarihleri arasında halka arz ediyor. DenizBank’ın yeni fonu, S&P GSCI Tüm Metaller Endeksi’nde yer alan altın, gümüş, alüminyum, bakır, kurşun, nikel ve çinko ... ( devamı )

23.12.2010
Para karşılığı birini dövmek ister misiniz?
Kronos Akademiden bir yenilik daha. Yoğun şehir baskısından kurtulmanın yolu stres koçundan geçiyor. Şirketimiz Kronos Akademi yaptığı kurumsal eğitimlerde ve bireysel seanslarda canlı hedefle stresinizi atmanızı sağlıyor. Tanınmış ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»