01.06.2014
Hayata Vitamin Arası Verin!
Hepimiz yoğun olarak çalışıyor, çok yoruluyoruz. Bir vitamin arasını hepimiz hak ediyoruz. Vitamin deposu olarak bizim sizlere tavsiyemiz Portakal Diyarı lezzetleri hem çok sağlıklı, hem de enfes! İş yerinize kendinize küçük kaçamaklar ... ( devamı )

01.06.2014
23. Ulusal Hasyurt Tarım Fuarı Düzenlendi!
Finike’nin gelenekselleşmiş tanıtım fuarlarından 23. Ulusal Hasyurt Tarım Fuarı ilgi ile karşılandı. Birçok Finike markasının tanıtımı yapıldığı fuar’da Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy, Fuardan duyduğu memnuniyeti ... ( devamı )

11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

08.04.2014
Türmob ve İşnet İş Ortaklığı Anlaşması İmzaladı
E-dönüşüm çalışmaları ile birlikte yürürlüğe giren ve Nisan ayından sonra zorunlu hale gelecek olan e-fatura uygulaması kapsamında SMMM’lere ve işletmelerine daha kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet sunmak üzere TÜRMOB (Türkiye ... ( devamı )

20.01.2014
Hem Organik Hem Lezzetli
Kimler tatlı sever?Evet, cevabını duyabiliyoruz.Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan Chokoliva, sürülebilir çikolatalı krema. Organik ve sağlıklı olan bu ürün hem damak tadınız, hem de sağlığınız için harika bir lezzet. Eminiz ... ( devamı )

23.09.2013
‘50’sinde Erkek’ Portakal’ın Konuğu
Gazeteci Tuluhan Tekelioğlu’nun “50’sinde Erkek” adlı ünlü belgeseli 50. Uluslar arası Antalya Altın Portakal Film Festivali programı kapsamında gösterime girecek.AKM Perge Salonu’ndaki gösterimin ardından Tuluhan Tekelioğlu’yla ... ( devamı )

03.09.2013
Altın Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )

28.03.2013
2013 Yılı Türk Patent Sahiplerinin Yılı Olacak
Türk patent sahiplerine, patentlerinin nakde dönüşmesini sağlayacak mekanizmanın hayata geçeceği Patent Borsasından sonra tek belge ile 25 AB ülkesinde geçerli olacak Ortak Patent Belgesi de yolda. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ... ( devamı )

27.09.2012
Alışan Grup Gıda Likit Taşımacılığı Alanında Yeni Bir İş Ortaklığına İmza Attı
Alışan Lojistik Gıda Sektörüne Yönelik Çözümlerine Devam Ediyor Alışan Lojistik; Adana Organize Sanayi bölgesinde yer alan; gıda sektöründe uluslararası platformda da faaliyet gösteren firma ile gıda likit taşıması ... ( devamı )

03.09.2012
Portakal’da Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi – Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen 49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yarışacak kısa film ve belgeseller belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediye ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son