11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

20.01.2014
Hem Organik Hem Lezzetli
Kimler tatlı sever?Evet, cevabını duyabiliyoruz.Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan Chokoliva, sürülebilir çikolatalı krema. Organik ve sağlıklı olan bu ürün hem damak tadınız, hem de sağlığınız için harika bir lezzet. Eminiz ... ( devamı )

04.10.2012
Laila ipek yorgan Türkiye’de ilk defa ipek ile bambuyu buluşturdu
2012 sezon Laila ipek yorgan ile Türkiye’de ilk defa ipek yorgan’da %100 bambu kumaş kullanılmaya başlandı. Dünyanın en konforlu yorganı olan bilinen ipek yorgan, %100 bambu kumaş ile artık çok daha konforlu. Laila ipek yorgan ... ( devamı )

28.09.2012
Ünlüler Organik Ürünleri Tercih Ediyor
Nil Karaibrahimgil, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tuncel Kurtiz, Leman Sam, Derya Köroğlu gibi pek çok sanatçı sağlıklı gıda için Şişli %100 Ekolojik Pazar’dan alışveriş ediyor. Bir cumartesi günü, yolunuz Şişli’deki ... ( devamı )

12.07.2012
Figen Batur’la Organik Sohpetler’de Yemekler İntema Mutfak’ta Pişmeye Devam Ediyor
Yenilikçi çizgisiyle fark yaratan İntema Mutfak, her ay Organikanyon’da gerçekleştirilen “Figen Batur’la Organik Sohbetler” etkinliğine sponsor oldu. Yeni lezzetler keşfetme konusunda ilk akla gelen isimlerden Figen Batur, Organikanyon’da İntema ... ( devamı )

27.12.2011
Neva Toys Uzay Çağının Çocuklarına Organik ’Tetris’
90’lı yılların vazgeçilmezi “Tetris” sanal boyuttan çıkıp sağlıklı oyuncaklar sektöründe yerini alıyor… Oyun konsollarında namını tüm dünyaya duyuran Tetris, ahşap haliyle yeni nesil çocuklara kendini tanıtmaya hazırlanıyor. ... ( devamı )
firma: Neva Toys

21.06.2011
Dr Hauschka Organik Makyaj Ürünleri Serisi Türkiye de…
GNC Türkiye, Dr.Hauschka cilt bakım serisinin ardından organik makyaj ürünleri serisini de Türkiye’ye getirdi. Dr. Hauschka makyaj ürünleri doğal ve organik içerikleri ile cildin yenilenmesine de yardımcı oluyor. GNC Türkiye’nin ... ( devamı )

04.11.2010
Cleanvac Koltuk & Halı yıkama şubeleri Türkiye genelinde büyüme oluşumunu teknolojı ve deneyim tecrübesinden almakta,kullandığı organik bitkisel sarf
Halılarınız,Yüksek Teknolojili Endüstriyel Cleanvac Makinaları İle Müşteri Memnuniyeti Ve İstekleri Esas Alınarak ,Organik Bitkisel Özlü Şampuanla Yıkanır. Hijyenik Temizliği Yapılır.Özenle Kontrolleri Edilir.havalandırma kılıfı ... ( devamı )

17.04.2010
Doğaya duyarlı mangal keyfi
Baharın gelmesi ve doğanın uyanışı bizi açık mekanlara doğru çağırırken dostlarımızla yaptığımız pikniklere mangal keyfini de ekleriz. “Doğadan Doğaya “markasıyla satışa sunulan organik mangal yakıtı,mangal keyfinize keyif ... ( devamı )

08.12.2009
Kapbula’nın organik şeyleri artık City’s’de!
0-10 yaş arası çocuklar için organik giysi ve oyuncaklar; anneler için ise organik kozmetik ürünlerinin satıldığı “Kapbula” çok yakında City’s ziyaretçileri ile buluşuyor. Pamuğundan ipliğine, boyasından baskısına kadar her ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»