24.07.2019
İSTANBUL DIŞ CEPHE FİRMASI OLARAK; TÜM AVRUPA VE ASYA YAKASINA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
Yalıtım, ısı akışına direnç sağlayan bir enerji tasarrufu ölçütünü ifade eder. Diğer bir deyişle; sıcaklıkta önemli ölçüde farklı olan alanlar arasında bir bariyer sağlayarak ısı kaybını veya ısı kazancını azaltan ürünleri ... ( devamı )

31.03.2014
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü\\\'nün atanmasına karar ... ( devamı )

07.03.2014
İK yöneticimi en stratejik mesai arkadaşım olarak görmeye başladığımda bakış açım değişti.
Türkiye’nin ilk ve tek iç iletişim ajansı BİS (Bütünsel İletişim Süreçleri) ortaklarından Ali Tüzmen, amaçlarının şirket yöneticilerine stratejilerini hayata geçirme konusunda destek olmak olduğunu söylüyor. “Cevherleri ... ( devamı )

14.05.2013
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Yardımcı Doçent Olarak Atandı.
22.01.2013 tarihinde toplanan, Bülent Ecevit Üniversitesi, Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Yardımcı Doçent Doktor olarak Op. Dr. Tahsin Görgülü'nün atanmasına karar verdi.Fakülte ... ( devamı )

25.03.2013
Hemenisara.com 2013’ü Altın Yılı Olarak Hedefliyor
İşverenlerin, insan kaynakları profesyonellerinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli aday havuzuna ulaşmanın; en kolay ve en hesaplı yolu olmayı kendine ilke edinen hemenisara.com, her gün geliştirdiği kullanım ayrıcalıkları ve avantajlarıyla, ... ( devamı )

02.10.2012
Home Ofisler En Esaslı Gayrimenkul Yatırımı Olarak Ön Plana Çıkıyor
İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Kurtköy’de 42 adet home-ofis ve 28 bin metrekarelik ofis alanından oluşan “Esas Aeropark” ile Türkiye’deki ilk projesinin startını veren Esas Gayrimenkul; projenin 16 bin metrekaresini ... ( devamı )

28.06.2012
Costa Group Kalitede Lider Kuruluş Olarak Uluslararası Yıldızlığını Tescillendi
Costa Group, inşaat sektöründeki yatırımlarıyla Business Initiative Directions'ın (BID) Paris’te düzenlenen 2012 Uluslararası Kalite Ödülleri’nde, kalite anlamında ‘uluslararası yıldız’ unvanıyla Altın Kategoride Liderlik Ödülü’nün ... ( devamı )

02.04.2012
Alışan Lojistik SITL Europe 2012’ye ziyaretçi olarak katıldı.
SITL Europe 2012 Fuarı ile Uluslararası Platformlardaki Faaliyetlerini HızlandırdıTürkiye’de lojistik sektörünün en önemli firmalarından olan Alışan; dünyanın en saygın uluslararası lojistik çözümleri fuarlarından biri olan ... ( devamı )

15.02.2012
Özgür Tohumcu, Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı
Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Özgür Tohumcu, 1 Şubat 2012 itibariyle aralarında İngiltere, Almanya, İsviçre, Belçika ve Hollanda'nın da bulunduğu Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )

22.12.2011
NABUCCO Gas Pipeline International GmbH Proje Yönetim Şirketi Worley Parsons şirketini yeni yönetim mühendisi olarak atadı
Bu yılın başında da açıklandığı üzere, Nabucco Gas Pipeline International yeni ‘Proje Yönetim Mühendisi’ni göreve getirdi.Mühendislik ve Proje Yönetim Hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Worley Parsons şirketi 14 Aralık’tan ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»