06.02.2016
Yeni Nesil Hediye Alternatifi Minyatür Bahçeler Olacak
Minyatür bahçe ve teraryum tasarımları yapan ÇiçekveBahçe Bitki Tasarım Atölyesi vewww.cicekvebahce.com hizmetinize sunuldu. ÇiçekveBahçe; sevdiklerinize kalıcı, farklı ve kişisel hediyeler verebilmeniz, ev/ ofis dekorasyonunuza doğadan ... ( devamı )

15.01.2014
Eğlenceli Bilim yarı yıl tatili boyunca CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçilerimiz ile birlikte olacak...
Amerika’da 1994 yılında High Touch High Tech adıyla kurulan Eğlenceli Bilim Programları ile her yıl binlerce çocuk bilimin olağanüstü dünyası ile tanışıyor. Tatil boyunca hafta içi her gün CarrefourSA Karşıyaka AVM’de çocuklar ... ( devamı )

28.03.2013
2013 Yılı Türk Patent Sahiplerinin Yılı Olacak
Türk patent sahiplerine, patentlerinin nakde dönüşmesini sağlayacak mekanizmanın hayata geçeceği Patent Borsasından sonra tek belge ile 25 AB ülkesinde geçerli olacak Ortak Patent Belgesi de yolda. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ... ( devamı )

25.07.2012
Başakşehir’in yeni yaşam alanı Bahçetepe İstanbul olacak
İnşaat sektörünün iki devi Makro ve Akyapı, Başakşehir’de inşaa edecekleri Bahçetepe İstanbul için güçlerini birleştirdi. Lüks ve kalitenin uygun fiyatta buluşacağı Bahçetepe İstanbul’da 1474 konut olacak. Ön satışta ... ( devamı )

11.07.2012
Tatilde Çocuklarınızın Yeni Oyun Arkadaşı ‘Yaz Puzzle’ları Olacak!
Perre-Anatolian Puzzle’ın özel ‘Yaz Tatili Puzzle Serisi’yle aileler, tatilde çocuklarıyla hoşça vakit geçirirken onların dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu gibi problemlerine de çözüm olanağı bulabilecek. Perre-Anatolian ... ( devamı )

05.01.2012
DDF Kozmetik Cildiniz “Dünden Daha Farklı” Olacak
Yağlı ve akneli ciltlere müjde! Dünyanın cilt bakım sektörüne yön veren öncü markalarından DDF Ocak ve Şubat ayları boyunca çok özel bir fırsat sunuyor. Şimdi DDF’in akneli ve yağlı ciltler için geliştirdiği özel serisinden bir ... ( devamı )

31.12.2011
2012, Ofis Projelerinin Yılı Olacak
Türkiye’de enflasyon 2011 yılında yüzde 10 oranında gerçekleşti. Aynı oranda büyüyen emlak sektöründe özellikle ticari gayrimenkullerde yıllık büyüme oranı yüzde 10 oldu. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, Avrupa ... ( devamı )

14.07.2011
NCR Türkiye Self Servis ürünleri, şube bankacılığında dönüşümün itici gücü olacak…
NCR’ın yeni ürünleri SelfServ™ 4 ve SelfServ™ 8, rutin finansal işlemlerini veznelerden Kiosk’lara kaydırıyor. Banka çalışanları, NCR’ın yeni ürünleri sayesinde müşteri ilişkilerini geliştirmeye daha fazla zaman ayırabilecekler. ... ( devamı )

12.07.2011
BlackBerry den festivallerde ‘hayatta kalmanıza’ yardımcı olacak uygulamalar
BlackBerry, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alan festivallerde BlackBerry kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni uygulamalarla “hayatta kalmalarını” sağlıyor. Bu uygulamalar, tüm kamp ... ( devamı )

21.06.2011
BW Plus The President Hotel Genel Koordinatörü Recep Arifoğlu, “Gelecek yılın anlaşmaları tamamlanıyor, 2012 başarılı bir yıl olacak”
Dünyanın marka şehirlerinden biri olan İstanbul, son yıllarda gösterdiği yükseliş trendi ile hem turistlerin, hem yatırımcıların ilgi odağı haline geliyor. Bu yılın ilk beş ayında bir önceki yıla oranla %15 artış gösteren ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son