10.07.2012
“Okan Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri”
Okan Üniversitesi’nin deneyimli tercih danışmanları, İstanbul ve diğer illerdeki merkezlerde 16 Temmuz-03 Ağustos tarihleri arasında tercih hizmeti verecek. Üniversite adayları, İstanbul’da Okan Üniversitesi’nin Tuzla, ... ( devamı )

09.07.2012
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Okan Üniversitesi’nde
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi 11-14 Temmuz 2012 Tarihlerinde Okan Üniversitesi’nde Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin psikoloji bölümlerinde okuyan ve psikolojiye ilgi duyanları her yıl bir araya getirerek ... ( devamı )

27.03.2012
Kentsel dönüşüm, Okan Üniversitesi’nde masaya yatırılıyor
Van depremiyle birlikte önemi bir kez daha vurgulanan ‘kentsel dönüşüm’ sorunu ve çözüm önerileri, Okan Üniversitesi’nde masaya yatırılıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katılacağı ‘Kentsel Dönüşüm ... ( devamı )

16.02.2012
Leyla Alaton’ dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi
Girişimciliğe Amerika’ya deri kemer satarak başlayan Alaton’dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi Türkiye’de ilk kez Okan Üniversitesi tarafından başlatılan ‘Girişimcilik Dersleri’nin bu haftaki konuğu ... ( devamı )

01.12.2011
20. Kalite Kongresi’ nde Türk eğitim sistemi sorunlarına cevap arandı
Türkiye’de eğitim alanında fark yaratanlar, KALDER 20. Kalite Kongresi’nde “eğitimde dünya standartlarında neredeyiz?” sorusuna cevap aradı. Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, Sakarya Üniversitesi Rektörü ... ( devamı )

24.11.2011
Eğitimdeki farklılıklar 20. Kalite Kongresi’nde tartışılıyor
Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, Türkiye Kalite Derneği’nin (KALDER) düzenlediği 20. Kalite Kongresi’nde bir konuşma yapacak. “Fark Yaratmak” temalı kongrenin “Fark Yaratanlar: Eğitim” başlıklı oturumunda konuşacak ... ( devamı )

22.04.2011
Okan Üniversitesi, “Kobiler ve Halka Arz“ Paneli Düzenliyor
Okan Üniversitesi, alanında uzman isimlerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor. Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, Muhasebe Bilgi Sistemleri Bölümü 26 Nisan Salı günü “Kobiler ve Halka Arz” konulu panel düzenliyor. ... ( devamı )
Sayfalar:
1