02.12.2011
TTNET’ in “İyi ki Öğretmenim” Yarışması için 1000 Tweet Yarıştı
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Twitter üzerinden Vitamin Öğretmen portalı desteğiyle öğretmenler gününe özel bir yarışma düzenledi. www.iyikiogretmenim.com üzerinden yönlendirilen Twitter adresinde “İyi ki Öğretmenim” ... ( devamı )

24.11.2011
Öğretmeninle ilgili bir anını paylaş, GittiGidiyor. com’ dan hediye çeki kazan.
Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta Öğretmenler Günü’ne özel bir yarışma düzenliyor. 21-24 Kasım tarihleri arasında öğretmeniyle ilgili anısını paylaşarak yarışmaya ... ( devamı )

24.11.2011
Öğretmenler Günü’nde eğitime destek…
NT Mağazaları’nın desteğiyle İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Liseler Arası Münazara Etkinliği düzenledi. Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi ve Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi arasında yapılan ... ( devamı )

24.11.2011
Turkcell’ den öğretmenlere 24 Kasım’ da 24 saat ücretsiz iletişim
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, mesajlaşma ve 250 MB internet hediyeTürkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Turkcell Kamu Tarifesi’ne ... ( devamı )
Sektör:
firma: Turkcell

24.11.2011
Eyüboğlu Çalışanlarından Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyesi
Eyüboğlu Eğitim Kurumları 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir kampanyaya imza atıyor. Kurumun tüm öğretmen ve çalışanları, kampanya kapsamında oluşturulacak yardım fonu ile depremin ardından bölgede soğukla ... ( devamı )

19.05.2011
Komet Eğitim Danışmanlığı kurucu ortaklarından Şenay Uçar, Bilişimde öğrenciler öğretmenlerinden daha donanımlılar
Eğitmenleri Teknolojiyle Buluşturan Blog Altın Örümcek’te “Halkın Favorisi” Seçildi Komet Eğitim Danışmanlığı kurucu ortaklarından Şenay Uçar, Bilgisayar teknolojileri hayata, bilime ve eğitime damgasını vuruyorken, ... ( devamı )

29.04.2011
Eğitimciler, Eğitimde İnovasyon forumuna Vitamin Öğretmen ile canlı bağlanıyor
TED Uluslararası Eğitim Forumu’nun ikincisi, Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ ve Türk Eğitim Derneği işbirliği ile gerçekleştiriliyor. 30 Nisan-1 Mayıs 2011 tarihli kongrenin tamamı www.VitaminOgretmen.com üzerinden canlı ... ( devamı )

26.04.2011
Öğretmenlik, gençler için en cazip meslek!
Ücret azlığı ve atanma sorununa rağmen öğretmenlik mesleği, gençler tarafından en cazip mesleklerden biri olma özelliğini sürdürüyor. Aliağa Ticaret Odası ve Aliağa İlçe Milli Eğitim müdürlüğü, Öğretmen olmak isteyen ... ( devamı )

06.12.2010
2011 yılına Spor Koçu olarak başlayın...
Milli Eğitim Bakanlığı 2012 yılında Türkiye’de tüm ilköğretim okullarında spor koçluğu yapılanmasına hazırlık yapıyor. Siz Spor Koçluğu için hazırlık yapıyor musunuz? Çok genç nüfusa sahip ülkemizde inanılmaz potansiyeli ... ( devamı )

05.02.2010
Öğretmenlerle Online İngilizce Eğitimi
İnterokul.com Türkiye’de online İngilizce eğitimini canlı öğretmenler eşliğinde yürüten ilk kurumdur. Sanal dersliklerde ve canlı online öğretmenlerle yapılan derslerde geleneksel dil öğretim metotlarının yanı sıra Internet ve elektronik ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»