09.04.2014
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri, MONDIAL’i fabrikasında ziyaret etti…
İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Murat Bengisu, Öğr. Gör. Dr. Elif Kocabıyık ve Ar. Gör. Özgür Deniz Çetin koordinatörlüğünde, Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri 4 Nisan 2014’te Mondial ... ( devamı )

07.09.2013
Rüzgar Tüneli Üreten Öğrencilerimiz
Savaş jeti, uçak ve her türlü hava araçlarının tasarımı için rüzgar tünellerine ihtiyaç var. 1950 de Devlet bütçesinden büyük paralar harcanılarak Ankarada yapılmaya çalışıldı. Dış ülkelerin teknolojilerini paylaşmamak için ... ( devamı )

28.09.2012
Kassel Üniversitesi öğrencileri Darüleceze’yi ziyaret etti
Almanya’nın en prestijli uluslararası eğitim veren kurumlarından biri olan Kassel Üniversitesi‘nin Sosyal Hizmetler Enstitüsü öğrenci ve öğretmenleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı tarihî Darülaceze Müessesesi’ni ... ( devamı )

14.09.2012
Darty’den Hem Öğrencilere Hem Velilere İndirim
İyi fiyat, iyi hizmet, iyi ürün sloganıyla hareket eden DARTY, 14 - 17 Eylül tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyasıyla hem öğrencileri hem velileri mutlu ediyor. DARTY okulların açılması şerefine öğrencilere özel ... ( devamı )
firma: Darty

09.07.2012
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi Okan Üniversitesi’nde
17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi 11-14 Temmuz 2012 Tarihlerinde Okan Üniversitesi’nde Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin psikoloji bölümlerinde okuyan ve psikolojiye ilgi duyanları her yıl bir araya getirerek ... ( devamı )

19.04.2012
Öğrenciler renkli ders notu istiyor
Araştırmaya katılan öğrencilerin yüzde 77’si renkli basılan ders notlarını daha çok okumak istiyor; yüzde 85’i de renkli grafik ve tabloları daha iyi anladıklarını söylüyor. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden ... ( devamı )

16.02.2012
Leyla ile Mecnun ekibi İTÜ öğrencileriyle buluştu…
Leyla ile Mecnun ekibi, İTÜ Yatırım Kulübü’nün davetlisi olarak geçtiğimiz pazartesi İTÜ öğrencileriyle kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdi. İTÜ Maçka Yerleşkesi Mustafa Kemal Amfisi’nde yapılan söyleşiye dizi oyuncuları; ... ( devamı )

04.01.2012
Öğrencilerin Gözünden Yurtdışında Okumanın Püf Noktaları
Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ‘Kolej Günü’nde, Eyüboğlu’ndan mezun olan ve üniversite eğitimlerine yurtdışında devam eden öğrenciler, yurtdışı deneyimlerini lisede okuyan öğrencilerle paylaştılar. Eyüboğlu ... ( devamı )

26.12.2011
Şişli Belediyesi ve Arel Üniversitesi Öğrencileri, Down Cafe’deki Çocuklar için Bir araya Geldi
Şişli Belediyesi ve İstanbul Arel Üniversitesi öğrencileri, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında down sendromlu gençler ve aileleriyle buluştu. NEKSAV Özel Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleşen buluşmaya Şişli Belediye ... ( devamı )

19.12.2011
Lise Öğrencileri Anaokulu Öğrencileri İçin Masa Oyunu Yarattı
Eyüboğlu Eğitim Kurumları 9. sınıf öğrencileri 10 haftalık bir süreçte anaokulu öğrencileri için kutu oyunları üretti. Her biri farklı temada hazırlanan oyunlar arasında “Dünya Turu”, “Trafik”, “Hazine ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son