16.02.2012
İstanbul Avrupa Yakasındaki Konut Projeleri: Fiyatlar, Mortgage Seçenekleri
İstanbul’da yaz aylarında başlayan konut projelerinin satışlarında hareketlenme görülmektedir. Yeni yıl ile birlikte artan kampanyalar müşterileri bu projelere çekmekte; talebi gören diğer proje sahipleri ise yeni kampanyalara girişmektedir. ... ( devamı )

08.07.2011
TEB Konut Kredisi
TEB Konut Kredisi’nin sunduğu uzun vade, düşük taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev ve iş yeri sahibi olabilir, hayallerinizdeki yere kolayca kavuşabilirsiniz.Gerekli belgeleriniz ile şubelerimize uğrayarak konut kredilerimizden size en ... ( devamı )

07.12.2009
DenizBank’tan Konut Kredisi Alana Yeni Yıl Hediyesi Lcd Tv!
DenizBank, Aralık ayı boyunca mortgage kredisi kullanarak ev sahibi olan müşterilerine LCD televizyon hediye ediyor.Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, ... ( devamı )

10.06.2009
ING Bank’tan konut finansmanında yeni işbirliği
“Dünya Mortgage Uzmanı” ING Bank, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ile yaptığı protokol ile hem emlakçılara hem de konut kredisi kullanacaklara çok özel fırsatlar sunacak.ING Bank Türkiye, Türkiye genelindeki derneklerin bağlı ... ( devamı )
Sayfalar:
1