11.01.2017
Türkiye\’nin Yepyeni Aylık Sürpriz Kutusu Kutu Kutu Moda
Kutu Kutu Moda, içerisinde kıyafet, takı, aksesuar gibi çeşitli ürünlerin yer aldığı, kadınlara yönelik bir aylık sürpriz kutusudur. Yurtdışında son derece popüler olan aylık sürpriz kutusu sistemi, moda konsepti ile sadece Kutu Kutu ... ( devamı )

25.05.2015
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını
Anneler Günü Haftasında Bursalı Modacının İlham Kaynağı Amazon Kadını Bursa zengin ve renkli cemiyet hayatıyla bilinen birkaç şehirden biridir. Dolayısıyla, eğlence hayatını çok seven, cemiyet hayatını damarlarında yaşayan ... ( devamı )

27.10.2014
Niloya Türkiye’de ilk kez ACity’de, Sen Neredesin?
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni mağazaları ile çok renkli ve de keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocukların sevgilisi Niloya Türkiye’de ilk kez ACity Alışveriş ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

04.09.2014
Moda Dünyasına Yeni Yüzler Kazandıracaklar...
Siz de Ünlü Olabilirsiniz! Moda Dünyasının Üç Önemli İsmi Pendik Neomarin AVM’de... Podyum dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan üç isim, iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan ... ( devamı )
Sektör:

24.01.2014
Moda Akademini 3 Yaşında!
GA Çocuk tarafından çocuklara yönelik bir moda okulu titizliğinde üç yıldır düzenlenen Moda Akademini, bu yıl Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nde. 25 Ocak Cuma günü başlayarak 8 Şubat’a kadar devam edecek olan minik moda şöleni, ... ( devamı )
Sektör:

20.01.2014
İndirimin Adresi Bu Kış Yine Antalya Migros AVM!
Her yıl olduğu gibi bu yılda Antalya’ya indirimi erken getiren ve Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, yeni sezon kreasyonlarının tamamlandığı ve vitrinleri süslemeye başladığı şu günlerde, Kış mevsimi ... ( devamı )
Sektör:

15.01.2014
En Şık Hediye Ramsey’de
Erkek modasının öncü markalarından Ramsey, yenilikçi, şık ve stil ürünlerden oluşan zengin koleksiyonu aynı zamanda özel indirim fırsatlarıyla Sevgililer Günü’nde kadınların hediye seçimini kolaylaştırıyor. Hem klasik hem de spor ... ( devamı )
Sektör:
firma: Ramsey

06.12.2013
Yılbaşının göz alıcı kadınları Faik Sönmez’de
Yeni yıla girerken, yenilenin, yılbaşı pırıltısını Faik Sönmez’le hissedin... Faik Sönmez'in yılbaşı için hazırlanan koleksiyonunda, dantelin başrolde olduğu gösterişli kıyafetler göz alıyor. Dantelin romantik ve ihtişamlı ... ( devamı )
Sektör:

04.12.2013
Ünlü Oyuncu ve Sunucu Gül Gölge İle Yeni Yıla Dokunun!
“MY TOUCH” LOVE MY BODY… Modaya farklı bir bakış açısıyla yeni bir soluk getirmek üzere bir araya gelen moda dünyasının güçlü giyim markası Love My Body ve oyuncu sunucu Gül Gölge, yeni yıl koleksiyonuyla moda severlerin kalbine ... ( devamı )
Sektör:

29.11.2013
Koton Kolesiyonu
Bu sezon Tatlı Punk (Sweet Punk) temasıyla yola çıkan Koton, tam olarak sezon trendlerini yansıtan bir koleksiyon hazırlamış.Deri, triko ve kürk ağırlıklı koleksiyonda farklı desenlerin bir arada kullanılmış olması dikkat çekiyor. Renklerde ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son