12.06.2017
Adore Mobilya\’dan Eğitime Destek
Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle uzun yıllardır okullarının kütüphane oluşturmaları için çalışmalar yapan Adore Mobilya, ellerinden geldiğince eğitime destek projelerine devam edeceklerini açıkladı.Eğitimin ilk adımı olan okuma ... ( devamı )
Sektör:

19.12.2012
GOBO Akustik ve Stüdyo Mobilyaları Tuzla İstanbul’da Hizmete Başladı
Akustik düzenleme ve akustik panel imalatı konusunda sektörün öncü firması olarak akustik problemlerinize çözümler sunmak için yola çıktık.Home stüdyonuz, sinema odanız ve gerçek sesi duymak istediğiniz her mekanda size özel akustik ... ( devamı )

11.08.2012
Danca Türkiye’den Her eve Uygun 36 Parçalık Puzzle
Danca Türkiye, türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun dev bir yaşam ünitesi olan Modulex oturma grubu ile kullanıcılarına 36 farklı parçayı değişik formda kullanarak kendi yaşam alanlarını tasarlama imkânı sunuyor. Türkiye-Hollanda ... ( devamı )
Sektör:

15.05.2012
Evgör Mobilya’dan ön ödemeli düğün kampanyası!
Türkiye’nin kalite ödüllü mobilya markası EVGÖR, evlenecekler için “Ön Ödemeli Düğün Kampanyası” başlattı. Yeni ev kuracak çiftler, kampanya kapsamında mobilyalarına kış fiyatlarıyla ve nakitte %8 indirim avantajıyla ... ( devamı )
Sektör:

02.04.2012
Doğtaş, Çin Fuarı’nda yeni pazarlara açıldı
Sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçilen Doğtaş, Çin'in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Doğtaş, dünya ... ( devamı )
Sektör:

28.02.2012
Doğtaş Mobilya, Irak’ ta üçüncü mağazasını açtı
Doğtaş’tan Erbil’e Exclusive MağazaDoğtaş, hız kesmeden yurtdışı mağaza atağına devam ediyor. Doğtaş’ın Irak’taki üçüncü Exclusive mağaza açılışını Doğtaş Dış Ticaret Müdürü Erol Çetinkaya, Doğtaş Pazarlama ... ( devamı )
Sektör:

15.02.2012
Lazzoni Kuştüyü Minderli Harem Koltuk ile Saray İhtişamını Evlere Taşıyor
Lazzoni’nin yeni koltuk koleksiyonunda yer alan Harem Koltuk, saraylara yakışır görünümü ve zarif çizgisi ile 2012’nin en gözde klasik tasarımları arasındaki yerini garantiliyor. Değişik kumaş seçenekleri sayesinde modern ve klasik ... ( devamı )
Sektör:

07.02.2012
40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, çok konuşulan bir reklam kampanyasına imza attı
Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası Doğtaş’ın yeni reklam filmi tüm dikkatleri üzerine çekiyor Sadece mobilya üreten ve satan marka değil, aynı zamanda yaşam tarzı yaratan ve belirleyen bir marka olan Doğtaş, “Sizinle Yaşıyoruz” ... ( devamı )
Sektör:

07.02.2012
Enza Mobilya İmob Tasarım Yarışması’ ndan 2 birincilik ödülü birden
YATAŞ Grup, ENZA markası ile geleneksel İMOB Mobilya Tasarım Yarışması’nda Bloom Genç Odası ve Piero Yatak Odası tasarımlarıyla 2 ayrı kategoride birincilik ödüllerinin sahibi oldu. YATAŞ Grup, İstanbul Mobilya Fuarı İMOB kapsamında her ... ( devamı )
Sektör:

27.12.2011
Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yılın Girişimcisi 2011 ” Seçildi
Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son