13.04.2015
Yeminli Sözlük Markaları ve İhracatçıları İngilizce-Türkçe Cümlelerle Tanıtacak!
Yeminli Sözlük Basın Bülteni (serbest dağıtım) Yeminli Sözlük Markaları ve İhracatçıları İngilizce-Türkçe Cümlelerle Tanıtacak! Yeminli Sözlük – 2-Dilli Tanıtım Sözlüğü Olacak Çevirmenler tarafından kurulan ... ( devamı )

04.08.2014
ACity’nin yeni markası Capretto açılış yaptı!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni markaları ile ziyaretçilerini yeni mağazalarına davet ediyor. Yüksek kalite standartlarında üretilen Ankara’nın gözde çocuk ayakkabı markası ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

07.03.2014
İK yöneticimi en stratejik mesai arkadaşım olarak görmeye başladığımda bakış açım değişti.
Türkiye’nin ilk ve tek iç iletişim ajansı BİS (Bütünsel İletişim Süreçleri) ortaklarından Ali Tüzmen, amaçlarının şirket yöneticilerine stratejilerini hayata geçirme konusunda destek olmak olduğunu söylüyor. “Cevherleri ... ( devamı )

07.03.2014
İnsan kaynakları için pazarlama, reklam ve marka yönetimi eğitimleri
İnsan Kaynakları, pazarlama ve reklama ısındı. Türkiye’yi 2 yıl önce, tamamen çalışanlara odaklı bir tam hizmet ajans yapısı ile tanıştırarak insan kaynakları departmanlarına pazarlama, reklam ve marka yönetimi ... ( devamı )

07.03.2014
Verimliliği artırmanın ve sürdürülebilirliğini sağlamanın yolu iç iletişim olabilir mi?
Tüm şirketlerin hedefi verimlilik: israftan arınmış maliyetler, etkin bir pazarlama ve artan satışlar... Gerçek başarı ise sağlanan verimliliği sürdürülebilir kılmakta. Bunun için de bir kurumun en önemli kaynağı olan çalışanların ... ( devamı )

03.09.2013
CRN İletişim Danışmanlığı’ na yeni bir marka
Profesyonel prodüktörleri, genç dinamik aranjör ve bestecileriyle müziğin her türünde, inandigi projeler ile Türkiye'de müziğe kalite getirmeyi hedefleyen Milhan Müzik, bebekler için hazırlanan ninni perisi cd’lerinin medya ilişkilerinin ... ( devamı )

17.07.2013
Tupperware Markalar Topluluğu CEO’su Rick Goings’in İstanbul Ziyareti
Kaliteli ve yenilikçi ürünlere sahip birçok markasını 2.7 milyon bağımsız satış gücü aracılığıyla pazarlayan,ürünleri 100’ü aşkın ülkede satılan küresel doğrudan satış şirketleri olan Tupperware Markalar Topluluğu ... ( devamı )

26.06.2013
DiaSA ile büyük markalar sepete büyük indirimler cebe giriyor
DiaSA, 27 Haziran – 10 Temmuz tarihleri arasında yeni bir indirim kampanyası dönemine giriyorİstanbul, 26 Haziran 2013. Art arda yaptığı indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren indirim marketi DiaSA, 27 Haziran – 10 Temmuz tarihleri ... ( devamı )
firma: DiaSA

29.01.2013
İlk Spor Saat Markası Sector Türkiye’de..!
1973 yılında ilk spor saat markası olarak üretilmeye başlayan Sector,o yıldan bu yana sektördeki öncülüğünü devam ettirmektedir.Sector, kendi limitlerini zorlamayı, yeni maceralara atılmayı, vazgeçmeyi kabul etmeyerek her zaman özgür ... ( devamı )

29.01.2013
Marka ürünler ve yeni kampanyalar weddingdekor.com’da
weddingdekor.com müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda marka ürünlere sitesinde yer vermeye başladı. Müşterilerine kredi kartı ile ödeme, banka havalesi ile ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Güvenli ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son