17.04.2010
Doğaya duyarlı mangal keyfi
Baharın gelmesi ve doğanın uyanışı bizi açık mekanlara doğru çağırırken dostlarımızla yaptığımız pikniklere mangal keyfini de ekleriz. “Doğadan Doğaya “markasıyla satışa sunulan organik mangal yakıtı,mangal keyfinize keyif ... ( devamı )

09.03.2010
Tefal Family Grill İle Evinizde Mangal Partisi
Yenilikçi ürünleri ile her zaman bir adım önde olan Tefal, şimdi de Tefal Family Grill Dumansız Izgara ile gerçek mangal keyfini tek bir ürün ile evinizde zahmetsizce yaşamanızı sağlıyor.8-10 kişilik pişirme kapasitesi ile evinizde arkadaşlarınızla ... ( devamı )
firma: Tefal

16.09.2009
Weber’le açık havada bayram keyfi
Bu bayram, aile sofrasını bahçelere taşıyın. Sevdiklerinizle birlikte mangal keyfinin tadını çıkarın.Bayram sofraları, aileleri ve en yakın dostları buluşturan, hoş sohbetlerin yapıldığı sofralardır. Buluşmalar ne kadar özelse, ... ( devamı )

19.08.2009
Fenerbahçe Belvü’de deniz kıyısında iftar keyfi
Her yıl farklı bir bereket ve keyifle gelen, 11 ayın sultanı Ramazan ayında her sene oldugu gibi bu sene de Fenerbahçe Belvü Tesisleri'nde iftar menüleriniz hem damak tadınıza hem de göz zevkinize hitap edecek.Geniş ve zengin menüsü ile ... ( devamı )

04.08.2009
Weber’le açık havada mangal keyfi
Üstelik Weber mangalda sadece et değil pizza veya lahmacun da pişirerek dostlarınızı şaşırtabilirsiniz.Dostlarımızla birlikte yaptığımız mangal partilerinin tadına doyum olmaz. Mangaldan gelen kokular arttıkça sohbet de koyulaşır, ... ( devamı )

10.06.2009
Gardena-Dost’tan babalara keyifli hediye alternatifleri
Babanıza hediye edebileceğiniz Weber Mangallarla ailece eğlencenin tadını çıkarabilir ya da ona Gardena Temizlik Sistemi alarak araba yıkama işini babanız için keyfe dönüştürebilirsiniz.Gardena-Dost Babalar Günü’nde babalarımızın ... ( devamı )

04.06.2009
Weber mangallarla bahçenizin keyfini doyasıya çıkarın
Sağlıklı beslenme yollarından biri olan ızgara, Weber Mangalların akıllı özellikleri sayesinde artık çok daha kolay ve pratik...Dostlarımızla birlikte yaptığımız mangal partilerinin tadına doyum olmaz. Mangaldan gelen kokular arttıkça ... ( devamı )

01.06.2009
Fenerbahçe Belvü bu yaz yenilenen restaurantları ile sizlerle
Atatürk'ün en sevdiği mekânlardan biri olan, bir zamanların ünlü gazinosu Belvü, özellikle de Anadolu yakasının en ünlü eğlence mekânı sayılirken,kentin gece hayatında belirleyici bir role sahipmiş. Gazino olarak işletildiği sürece ... ( devamı )

26.05.2009
Banvit’ten mangal keyfine özel lezzetler!
Banvit, her yıl mangal severler için özel olarak ürettiği ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmaya başladı. Hazırlanan ekonomik mangal paketleri, Banvit’in Türk damak tadına uygun olarak soslanan veya baharat karışımı hediye edilen ... ( devamı )
Sayfalar:
1