24.05.2017
İstanbul’un İlk Perakende VoIP Mağazasına Yoğun İlgi
25. yılını kutlayan Türkiye\\\'nin köklü bilişim firmalarından Peritus, yeni nesil VoIP çözümleri sunan online satış platformu https://persephone.com.tr sayfasındaki ürünleri, bayilerinin ve müşterilerinin görerek ... ( devamı )

05.08.2014
Pierre Cardin Mağazası Yenilenen Yüzü ile ACity’de!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni markaları ile ziyaretçilerini yeni mağazalarına davet ediyor. 140 ülkede sahibi olduğu 650 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

01.07.2014
Avva Mağazası A City Alışveriş Merkezinde Açıldı
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni markaları ile ziyaretçilerini yeni mağazalarına davet ediyor. Avva, erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek oluşturduğu moda dünyasındaki iddialı ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

17.06.2014
Parantez #ACity’de Yeni Yerinde!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni markaları ile ziyaretçilerini yeni mağazalarına davet ediyor.Kadın giyiminin öncülerinden Parantez Giyim ACity Alışveriş Merkezinde 1. Kat yeni koridorda ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

01.06.2014
Des Pots, Esse Mağazalarında…
Des Pots’un ikonik biblo ve vazoları, kuş ve çiçek gibi naturel formları ve göz alıcı çizgileriyle ev ve yaşam alanlarına renk katıyor… 25 yıllık Hollanda markası Des Pots, koleksiyonlarını doğadan ve renklerden ilham ... ( devamı )
Sektör:
firma: Esse

03.02.2014
Türkerler Gayrimenkul’ün Eskişehir yolu üzerinde hayata geçirdikleri Mahall Ankara’da konut, ofis, mağaza, otel, city suitslerden oluşuyor
Türkerler Gayrimenkul, Mahall Ankara projesi ofis, otel, mağaza, konut ve yaşam alanlarını içerisinde barındırıyor. Dört ana bölümden meydana gelen Mahall Ankara‘da 226 adet ofis, 363 adet konut, 78 adet City Suits, 129 odalı otel ve 42 ... ( devamı )

06.01.2014
2014 Yılının En Büyük Hediyesi adL’den!
Kış mevsiminde ne giysem sorusuna tüm renk alternatifleri ve birbirinden iddialı tasarımlarıyla cevap veren adL, % 50’ye varan indirimiyle tüm mağazalarında en son trendleri, daha çok moda severe ulaşıyor. Bu kış sezonunda şıklığın adresi ... ( devamı )
Sektör:

25.10.2013
Manisalılar Darty’nin İndirimleriyle Tanıştı
Elektronik ve beyaz eşya perakende markası DARTY, Manisa mağazasını 25 Ekim Cuma günü saat 10.00’da büyük indirim ve sürprizlerle açtı. Bu yılki beşinci mağazası olan Manisa ile birlikte 2013 yılı mağaza açma hedefini tutturmanın ... ( devamı )
firma: Darty

03.09.2013
Camper Tasarım Mağazalarına Bir Yenisini Daha Ekliyor
Dünyaca ünlü mimar Martí Guixé’nin özel bir konsept yaratarak tasarladığı Camper’in 12. Together mağazası Taksim’ de açıldı. İnsanlara Camper vasıtasıyla birşeyler yollamak, duygularını ve düşüncelerini mektup yoluyla paylaşmayı ... ( devamı )
firma: Camper

21.01.2013
Jain Sulama Growtech Fuarında İnternet Mağazasının Lansmanını Yaptı
Türk tarım sektörünün en önemli buluşma platformu olan ve bu yıl 12.si düzenlenen Growtech Eurasia; Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nda, e-ticaret sitesi jainsmarket.com.tr’yi sektörün önde gelenleri, bayiler ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son